اخبار تراکتور سازی تبریز

تراکتور برد و هوادارانش نگران شدند: دومانلی تبریز!

اخبار تراکتور سازی تبریز- در شرایطی که تراکتور فصل را با یک نتیجه خوب خارج از خانه تمام کرد، حکایت‌ها پیرامون این باشگاه تمامی ندارد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

اخبار تراکتور سازی تبریز تراکتور برد و هوادارانش نگران شدند دومانلی تبریز

مجمع سهامداران باشگاه تراکتور از واگذاری تیم فوتبال تراکتور به هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی خبر داده است. این در شرایطی است که هیئت‌های فوتبال اختیارات و توانایی تیمداری را ندارند، همانطور که دبیر هیئت فوتبال باشد که عنوان کرده بود: “ما متولی فوتبال استان هستیم و از واگذاری بی‌خبریم!”

سال 1403 برای آذربایجان و فوتبالش با وجود مدعی بودن تراکتور در بخش زیادی از فصل به تلخی تمام شد و اتفاقات متوالی آنها را به کما برده و انگار فعلا قصد خروج از این شرایط را ندارند. امروز خبر واگذاری تراکتور (هر چند نمی‌توان نهایی قلمداد کرد) شرایط را کمی پیچیده‌تر و مبهم‌تر کرده است. سال 1403 با جدایی سرمربی اسپانیایی تراکتور آغاز شد و تشنج و توهین در ورزشگاه کار را به اعلام واگذاری آن کشاند و در ادامه اتفاقات شهیدان خدمت که داغ استانی امام جمعه محبوب و استاندار مردمی را نیز بر دل اهالی استان گذاشت و اکنون تحویل دو دستی تراکتور به هیئت فوتبال استان!

تبریز مه آلود و یا همان دومانلی تبریز وصف حال این روزهای شهر پیر تبریز است.
آینده تراکتور به کدام سمت خواهد رفت؟ آیا محمدرضا زنوزی تراکتور را واگذار خواهد کرد؟ هیئت فوتبال برای سهمیه لیگ برتری تراکتور چه برنامه‌هایی خواهد داشت و یا قدرت چنین برنامه‌ریزی خواهد داشت؟ چگونه ارتباط بین زنوزی و هواداران ترمیم خواهد شد؟ تراکتور ماشین سازی دوم این شهر خسته خواهد بود؟ آیا فرد دیگری در این شهر حاضر است برای ادامه روند همیشگی تراکتور پرستاره از منابع شخصی پولی هزینه کند؟ آیا همه این حرف‌ها به پایان خواهد رسید و ثبات به باشگاه بزرگ و مورد علاقه هواداران باز خواهد گشت؟
اینجا تبریز است، شهر مه‌آلود.

دیدگاهتان را بنویسید