اخبار تراکتور سازی تبریز

بزرگترین انتقال فوتبال ایران با جدایی از پرسپولیس

اخبار تراکتور سازی تبریز- جدایی علیرضا بیرانوند از پرسپولیس هنوز قطعی نیست اما خیلی محتمل و جدی است. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

بزرگترین انتقال فوتبال ایران با جدایی از پرسپولیس

دروازه‌بان ملی‌پوش فوتبال ایران با فسخ قرارداد از باشگاه سابقش، راه خروج را در پیش گرفته، در ویدیویی که در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد، به دلایل جدایی از پرسپولیس پرداخت کرد و مفصل آنها را شرح داد.

بیرانوند همچنین تلاش کرد به هواداران پرسپولیس یادآوری کند که او بازیکنی موفق و کم‌نظیر برای این باشگاه بوده و حضورش در دروازه قرمزها در هر سال منجر به کسب عنوان قهرمانی شده است؛ یادآوری جالبی که البته برای دو آتیشه‌های پرسپولیس و پیشکسوتان این تیم خوشایند نیست و آنها به همین دلیل علیه او موضع می‌گیرند. اما این واقعیتی است که روی پیشانی گلر شماره یک شناخته شده نقش بسته است، حتی اگر هر سال او در فصل نقل و انتقالات هواداران پرسپولیس را جان به سر کند.

بیرانوند صرف نظر از همه شایعات و حرف‌هایی که درباره بازگشت احتمالی به جمع پرسپولیسی‌ها یا شکایت سرخ‌ها از فسخ قراردادش گفته می‌شود، وارد چالشی شده که پیش از این فقط یک دروازه‌بان بزرگ دیگر آن را انجام داده و از پسش برآمده بود. اگرچه این اتفاق قبلا با شکلی دیگر از طرف دو گلر اسطوره‌ای فوتبال ایران نیز تکرار شده است.

استقلالی‌ها خوب به‌خاطر می‌آورند که احمدرضا عابدزاده، ستاره بی‌جانشین دهه 60 و 70، چگونه استقلال را ترک کرد تا به پرسپولیس برود و تبدیل به ستون اصلی تیم برای موفقیت آینده شود. انتقالی بزرگ و شاید از سر ناچاری برای عابدزاده که یکی از تاریخی‌ترین جدایی‌های فوتبال ایران محسوب می‌شود و حتی شاید تعداد زیادی از هواداران فوتبال را از استقلال به پرسپولیس کوچانده باشد، چرا که احمدرضا محبوبیتی فوق‌العاده و استثنایی داشت که هیچکس به آن نزدیک هم نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید