اخبار تراکتور سازی تبریز

تراکتور در ترکیه؛ خبری از بازی بزرگ نیست!

اخبار تراکتور سازی تبریز -طبق شنیده‌ها از منابع نزدیک به باشگاه تراکتور، در اردوی ترکیه امسال هم قرار نیست بازی دوستانه بزرگی برگزار شود. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

اعضای تیم فوتبال تراکتور روز شنبه هفته آینده برای برپایی اردوی دو هفته‌ای راهی استانبول خواهند شد. آنها علاوه‌بر انجام تمرینات پیش فصل، برگزاری بازی‌های دوستانه را نیز در دستور کار خود خواهند داشت.

بعد از مشخص شدن مکان اردوی پیش فصل سرخ‌پوشان، هواداران این تیم امیدوار به برگزاری دیدارهای دوستانه بزرگ با تیم‌های بزرگ ترکیه از جمله بشیکتاش و فنرباغچه که مدیران آن، رابطه خوبی با مالک تراکتور دارند، بودند. طبق شنیده‌ها اما در اردوی ترکیه امسال هم قرار نیست بازی دوستانه بزرگی برگزار شود.

از زمان انتشار خبر امضای قرارداد همکاری دو باشگاه تراکتور و بشیکتاش، بحث برگزاری بازی‌های دوستانه دو تیم به ویژه در اردوهای پیش فصل مطرح بوده اما تا کنون هیچ گاه شاهد تحقق آن نبودیم. در اردوی ترکیه پیش روی سرخ‌پوشان نیز، بردیف بیشتر به دنبال تمرین در بالاترین سطح بوده و تمایل زیادی به برگزاری بازی‌های دوستانه پرفشار ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید