اخبار تراکتور سازی تبریز

فوری: سپاهان در نخبگان، تراکتور در قهرمانان!

اخبار تراکتور سازی تبریز – با پایان مرحله نیمه نهایی، تکلیف دو سهمیه باقیمانده ایران هم روشن شد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

فوری: سپاهان در نخبگان، تراکتور در قهرمانان!

دقایقی پیش مرحله نیمه نهایی جام حذفی با پیروزی مس رفسنجان و سپاهان به پایان رسید تا این دو تیم برگزارکننده فینال جام حذفی شوند.

به این ترتیب و باتوجه به اینکه مس رفسنجان مجوز حرفه‌ای دریافت نکرده، سرنوشت دو سهمیه باقیمانده آسیا برای تیم‌های ایران هم روشن می‌شود.

در صورتی که سپاهان بازی فینال را با پیروزی به پایان برساند، این تیم سهمیه لیگ نخبگان را خواهد گرفت و تراکتور به عنوان تیم چهارم لیگ، سهمیه لیگ قهرمانان می‌گیرد.

همچنین اگر مس رفسنجان قهرمان جام حذفی شود، تیم سوم لیگ (سپاهان) به لیگ نخبگان خواهد رفت و تیم چهارم لیگ (تراکتور) راهی لیگ قهرمانان خواهد شد.

نکته مهم اینکه سپاهان باید در مرحله پلی اف لیگ نخبگان به میدان برود و در صورت پیروزی به مرحله گروهی می‌رود اما در صورت شکست هم راهی مرحله لیگ قهرمانان خواهد شد.

اما تراکتور به صورت مستقیم در لیگ قهرمانان حضور خواهد داشت و اولین تیم ایرانی است که در سطح دوم آسیا بازی می‌کند.

جالب اینکه تراکتور فصل گذشته هم با چهارمی در لیگ برتر و به خاطر قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی سهمیه گرفته بود و حالا دوباره با همین سرنوشت به آسیا می‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید