اخبار تراکتور سازی تبریز

دادگاه عجیب در تبریز برای قربان بردیف!

اخبار تراکتور سازی تبریز -نشست خبری قبل بازی مقابل هوادار برای قربان بردیف و خبرنگاران تبریزی با حاشیه‌های دور از انتظار و عجیبی همراه بود. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

نشست خبری قبل بازی مقابل هوادار برای قربان بردیف و خبرنگاران تبریزی با حاشیه‌های دور از انتظار و عجیبی همراه بود.

به گزارش فوتبالی، نشست خبری پیش از بازی تراکتور مقابل هوادار امروز در سالن کنفرانس ورزشگاه شهید سلیمانی برگزار شد. نشستی که شاید خود بردیف هم فکر نمی‌کرد به این زودی با چنین سوالات تند و تیزی رو به رو شود.

اولین سوال از بردیف – که شاید ‌تکراری‌ترین بحث این روزهای فضای هواداری تراکتور هم باشد – راجع به ضعف خط دفاعی این تیم بود. جایی که سرمربی ترکمن دوباره قبول کرد که تیمش تمرکزش را از دست می‌دهد و سر دو پرتاب اوت ساده گل خورده است.

سوال بعدی از سرمربی تراکتور این‌ گونه مطرح شد که مدیران و هواداران تیمش این سال‌ها همیشه بی‌حوصله بوده‌اند و کسب یک امتیاز از سه بازی به نظر قابل قبول نیست. بردیف در پاسخ به این سوال وعده داد تیمی را می‌سازد که بتواند برای رتبه های بالاتر جدول رقابت کند و وقتی با این پرسش مواجه شد که چه زمانی این اتفاق رخ خواهد داد، اشاره کرد که در فصل جاری به حرفی که زده عمل خواهد شد.

اما سوال بعدی شاید آغازی بر سوالات تند و تیز نشست خبری قبل از هوادار بود؛ جایی که خبرنگاری ضمن اشاره به اینکه بردیف گفته تیمش از هفته پنجم آماده خواهد شد، این گونه پرسش خود را مطرح کرد که مقابل تیم هوادار (که هنوز لیگ به هفته پنجم بازی ها نرسیده) تراکتور را چگونه خواهیم دید؟ پاسخ بردیف اما آغازی بود بر تنش های بعدی؛ جایی که وی دوباره تاکید کرد نیاز به زمان بیشتری برای ساخت تیم مدنظرش دارد.

اینجا بود که خبرنگار بعدی سوالش را با ادبیاتی تندتر مطرح کرد. ابتدای سوال اینگونه بود که تا به حال روزهای سختی داشتید و امیدواریم از این به بعد ایام راحتی را تجربه کنید. تراکتور نیمه‌های دوم خوب بوده، آیا ممکن است  که همه بازی‌ها را از نیمه دوم شروع کنید نه نیمه اول و آیا نیمه های اول را خودتان مدیریت(coach) می‌کنید؟ بردیف که همواره نشان داده مربی خونسردی است با لحن همیشگی خود پاسخ سوال را داد و عنوان کرد که شاگردانش سعی می‌کنند از ابتدا خوب بازی کنند ولی اشتباهاتی رخ می دهد که در روحیه بازیکنان موثر است. در این لحظه صحبت‌های بردیف قطع می شود و خبرنگار مذکور دوباره با طعنه اشاره می‌کند که به هفته پنجم نزدیک شده‌ایم و فکر نکنم در این دو هفته معجزه رخ دهد و وعده جدید چه هفته‌ای است؟ 

بردیف باز هم با طمانینه خاصی پاسخ می دهد: “از من پرسیده بودند که چه زمانی و من گفته بودم پنج هفته وقت نیاز دارم ولی فوتبال این طور نیست که زمان دقیق مشخص کنیم و بسته به شرایط بازی ها اتفاقات رخ می‌دهد”

نکته جالب این است که سوالات عجیب و انتقادی در حالی از بردیف پرسیده می‌شود که تیم او در سه هفته ابتدایی نمایش قابل قبولی داشته که رضایت هواداران تراکتور را نیز تا حد زیادی جلب کرده اما مشخص نیست که چرا به این زودی و پیش از هفته چهارم، برخی از اهالی رسانه در تبریز به شکلی تند و دور از انتظار، انتقاد از سرمربی سرشناس روس‌تبار را آغاز کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید