اخبار تراکتور سازی تبریز

بازگشت رضایی به استقلال و واکنش مدیرعامل تراکتور

اخبار تراکتور سازی تبریز -مدیرعامل باشگاه تراکتور توضیحاتی را در خصوص جذب کاوه رضایی ارائه کرد. ایوب بهتاج در مورد جذب کاوه رضایی اظهار داشت: ان‌‌شاالله بتواند بازی‌های خیلی خوبی انجام بدهد. برای او و تیم تراکتور آرزوی موفقیت دارم. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

مدیرعامل باشگاه تراکتور در مورد شرایط قرارداد این بازیکن با توجه به اینکه گفته می‌شود با استقلال قرارداد داخلی داشته، عنوان کرد: وقتی قرارداد رسمی باشد مشکلی ندارد. ما طبق قوانین و مقررات وقتی همه چیز شُسته رُفته شد، او را جذب کردیم. خودش می‌تواند در این رابطه بیشتر توضیح بدهد. 

وی در مورد اینکه مدت قرارداد رضایی با تراکتور چقدر است، گفت: به هرحال قراردادها کمتر از یکسال نیست. با او قرارداد یکساله بستیم.

بهتاج در خصوص اینکه گفته می‌شود رضایی نیم فصل به استقلال بر می‌گردد و آیا با این باشگاه توافقی شده، اظهار داشت: در این مورد نیم فصل صحبت می‌کنیم. این حرف، نظر من نیست. ما یکسال با او قرارداد داریم.

مدیرعامل باشگاه تراکتور در مورد انتخاب مهدی تاج به عنوان رئیس جدید فدراسیون فوتبال گفت: این انتخاب مجمع بود و تبریک می‌گویم.

دیدگاهتان را بنویسید