اخبار تراکتور سازی تبریز

آزمون، قربانی خشم سیوانه از بازیکنان لورکوزن

اخبار تراکتور سازی تبریز -مهاجم ایرانی لورکوزن هفته‌ی پرفشار طراحی شده توسط سیوانه پیش از شروع فصل جدید بوندسلیگا را به پایان رساند تا برای بازی شنبه‌شب آماده شود. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

 بعد از کنار رفتن از مسابقات جام حذفی آلمان، تمرینات برای شروع مقتدرانه در فصل جدید بوندسلیگا نفس بازیکنان بایر لورکوزن را بریده است.
سیوانه که نمی‌خواهد با یک ناکامی دیگر در شروع فصل جدید، جایگاهش نزد هواداران را خدشه‌دار کند، برای کسب پیروزی در نخستین هفته بوندسلیگا در فصل جدید، حسابی بازیکنان را تحت فشار گذاشته و در آخرین جلسه تاکتیکی پیش از بازی شنبه‌شب برابر دورتموند، ستاره‌های تیمش را به خط کرده است.
سردار آزمون که در اولین بازی رسمی فصل جدید برابر الورسبرگ در پاس گل دبل کرده بود و تعویضش در بین دو نیمه به اعتقاد هواداران لورکوزن شکست در آن مسابقه را به دنبال داشت، در طول هفته حسابی تمرین کرده و صبح امروز هم پرفشارترین تمرین را انجام داده تا آمادگی خودش برای بازی با زنبورها در سیگنال آیدونا پارک را به سرمریی سوییسی نشان دهد.
از تصاویر منتشرشده از تمرین امروز در سایت باشگاه لورکوزن مشخص است سردار آزمون هم به مانند سایر بازیکنان تمام انرژی‌اش را در زمین گذاشته و سعی می‌کند با استفاده از زدن آب به سر و صورتش، حرارت بدنش را کاهش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید