اخبار تراکتور سازی تبریز

بردیف: الان باید هم عصبانی باشم

اخبار تراکتور سازی تبریز -سرمربی تراکتور که بعد از شکست امشب تیمش حسابی عصبانی شده بود، این اطمینان را داد که تیمش حتما در آینده بهتر خواهد شد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

تیم تراکتور در اولین بازی رسمی تحت هدایت قربان بردیف با نتیجه دو بر یک مغلوب گل گهر در سیرجان شد. این مربی در نشست خبری پس از بازی در خصوص باخت امشب تیمش در گفت: همان‌طور که انتظار داشتیم بازی سختی بود. ما نیمه اول یک مقدار با اعتماد به نفس کمتر بازی کردیم؛ این موضوع در نیمه دوم بهتر و باعث امیدواری ما شد. الان می‌دانیم که در چه رابطه‌ای بیشتر باید کار کنیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا فکر می کردید که بازی را واگذار کنید تاکید کرد: به هیچ‌عنوان نیامده بودیم که ببازیم چون هیچ تیمی برای باخت نمی‌آید.

سرمربی تراکتور که کاملا مشخص بود از شکست تیمش برافروخته است، در واکنش به این سوال که به نظر خیلی عصبانی می‌آیید گفت: بله همین‌طور هم باید باشد!

بردیف در ادامه نشست کوتاه خود ترجیح داد به سوالی در مورد داوری مسابقه پاسخ ندهد و صحبت‌های خود را این‌گونه به پایان برساند: مطمئنا ما بازی‌های بهتری انجام خواهیم داد.

دیدگاهتان را بنویسید