اخبار تراکتور سازی تبریز

فروزان اجازه نداد تراکتور امتیاز بگیرد!

اخبار تراکتور سازی تبریز -دروازه‌بان گل گهر با درخشش مقابل تراکتور، نقش مهمی در کسب سه امتیاز تیمش در هفته نخست داشت. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

 شاگردان امیر قلعه نویی امشب با نتیجه دو بر یک از سد میهمان خود تراکتور گذشتند. عاشوری و شکاری در این دیدار برای گل گهر گلزنی کردند و در کنار آنها، محسن فروزان دیگر ستاره شاخص میدان بود.

این دروازه‌بان 34 ساله شروع دومین فصل حضورش در سیرجان، درخشان ظاهر شد. در شرایطی که تراکتور در نیمه اول هیچ خطر جدی روی دروازه گل گهر ایجاد نکرده بود، با گل زودهنگام میزبان در نیمه دوم، چهره‌ای کاملا تهاجمی به خود گرفت؛ حاصل این تغییر وضعیت سریع فقط یک گل بود و میهمان با شکست زمین را ترک کرد.

حملات پرتعداد تراکتور در نیمه دوم، خطراتی جدی روی دروازه محسن فروزان ایجاد کرد اما این دروازه‌بان چندین بار با واکنش‌های زیبا دروازه تیمش را نجات داد. اوج کار او در دقایق سخت بعد از تک گل تراکتور بود که حریف با اصرار به تداوم حملات، سعی در به تساوی کشاندن کار داشت.

دروازه‌بان گل گهر در دقیقه 66 ضربه ایستگاهی بازیکن پرتغالی حریف را با پروازی دیدنی مهار کرد. او که سابقه حضور در تراکتور طی دو مقطع را دارد، مثل همیشه انگیزه‌های زیادی برای درخشش مقابل این تیم داشت و توانست به عاملی برای پایان بدون امتیاز تراکتور در هفته اول تبدیل شود.

دیدگاهتان را بنویسید