اخبار تراکتور سازی تبریز

حضور تماشاگران در اماکن ورزشی: یک سوم

اخبار تراکتور سازی تبریز –پس از اینکه ستاد مقابله با کرونا در ورزش به دلیل فروکش کردن موج بیماری تعطیل شده بود با شیوع این ویروس، مجددا امروز تشکیل جلسه داد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

غلامرضا نوروزی، رییس فدراسیون پزشکی ورزشی با اشاره به اینکه رعایت پروتکل‌های بهداشتی در دستورکار و در اولویت قرار دارد، عنوان کرد: الزامات مربوط به انجام تست PCR پابرجا است و در حال حاضر منع و محدودیت خاص جدیدی نخواهیم داشت اما فعالیت ها بر اساس پروتکل‌های تدوین شده، انجام می‌شود.

وی ادامه داد: در فصل جاری برگزاری مسابقات، حضور تماشاگران به میزان یک سوم خواهد بود هر چند که متاسفانه برخی از مسابقات با تعداد بیشتری از تماشاگران برگزار شد که باید در این زمینه به صورت جدی ورود کرد.

ماهر، معاون ستاد فرماندهی مقابله با کرونا در تهران نیز با بیان اینکه در حوزه قهرمانی با مشکل چندانی مواجه نیستیم و عموم مشکلات به ورزش‌های همگانی باز می گردد، گفت: متاسفانه با عدم رعایت مقابله با کرونا در برخی موارد روبرو هستیم و باید در این خصوص جدی‌تر عمل کرد و اگر قرار است تصمیمی مبنی بر تغییر پروتکل‌های ورزشی صورت گیرد باید این تصمیم با تصویب ستاد ملی مقابله با کرونا انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید