اخبار تراکتور سازی تبریز

ماموریت بردیف روشن کردن موتور تراکتور

اخبار تراکتور سازی تبریز – رسانه روسی در گزارشی از ماموریت بزرگ قربان بردیف در تراکتور و لیگ برتر ایران خبر داد. به گزارش فوتبالی، قربان بردیف سرمربی باتجربه و سرشناس فوتبال روسیه هفته گذشته به صورت رسمی سکان هدایت تراکتور را برعهده گرفت. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

رسانه های روسیه از هفته گذشته گزارش های زیادی را در این زمینه نوشتند. سایت «livesport» روسیه در جدیدترین گزارش به ماموریت بردیف با تراکتور در ایران پرداخت.

این رسانه روسی، نوشت: در اوایل ژوئن، زمانیکه مشخص شد که پائولو وانولی سرمربی اسپارتاک در شرف جدایی است، بلافاصله در مطبوعات نام قربان بردیف به عنوان گزینه هدایت تیم پایتخت مطرح شد.

اما قرمز و سفیدها با دعوت از گیلرمو آباسکال مربی بی نام و نشان اسپانیایی همه را شگفت زده کردند و بردیف به طور غیرمنتظره برای همه راهی ایران شد.

یکی از برجسته ترین مربیان لیگ برتر و یک چهره اصلی در فوتبال روسیه معلوم شد که برای هیچکس در روسیه مفید نیست. 

این مربی تا دو هفته بعد در حالیکه بیکار بود و نامش در کنار آرسنال تولا و اسپارتاک مسکو مطرح شد اما در عوض هدایت تراکتور ایران را برعهده گرفت و در عین حال پست مدیر فنی را نیز به عهده گرفت تا ورزش این باشگاه را به طور کامل در اختیار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید