اخبار تراکتور سازی تبریز

خداحافظی مهاجم خاطره انگیز تراکتور از فوتبال

اخبار تراکتور سازی تبریز – محمد ابراهیمی مهاجم خاطره انگیز تراکتور با انتشار پستی از فوتبال خداحافظی کرد. مهاجمی که در برهه‌ای از سوی کارلوس کی روش به اردوی تیم ملی هم دعوت شد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

مهاجم کازرونی فوتبال ایران که متولد 10 آبان سال 1365 است و فوتبالش را در تیم پیام مخابرات شیراز استارت زد دورانی طلایی در تیم تراکتور داشت.

او در طول دوران بازیگری خود پیراهن تیم های متعددی از جمله گسترش فولاد، ماشین سازی، سپاهان، پارس جنوبی، شاهین بوشهر و گل ریحان را برتن کرد.

او در متنی که به بهانه خداحافظی منتشر کرده این چنین نوشته است: سلام خدمت همه عزیزان خداحافظی اکثرا واژه تلخیست که عموم مردم باهاش نمیتونن کنار بیان، اما بعد از هر خداحافظی ممکنه سلامی دوباره اتفاق بیفته و امروز این دو کلمه مخالف هم در زندگی من به زیبایی حادث شده است که خدارو از این بابت شاکرم.

بیش از 10 سال با افتخار در سطح اول فوتبال کشور فعالیت کردم و امیدوارم که به عنوان یک عضو کوچک از جامعه ورزش تونسته باشم باعث شادی و خوشحالی بخشی از مردم عزیز کشور شده و در انجام وظیفه و تکلیفم نمره قابل قبولی گرفته باشم.

در پایان این راه و قصه پر هیجان و پر حادثه، از مسئولین، مدیران، مربیان، بازیکنان و همه کسانیکه در این مسیر طولانی افتخار همراهی باهاشون رو داشتم و برام زحمت کشیدن، کمکم کردن و باعث شدن بتونم فوتبال حرفه‌ای رو به بهترین شکل تا پایان فصلی که گذشت به انجام برسونم کمال سپاس و قدردانی رو دارم.

از مجموعه باشگاه بزرگ تراكتور که بیشتر عمر فوتبالیم رو درش سپری کردم و زحمات زیادی براى من كشيدن کمال تشکر رو دارم. نهایتا از شما مردم عزیز، هواداران محترم فوتبال در هر کجایی که هستید و مخصوصا هواداران دوست داشتنی تیم فوتبال تراكتور تشکر خاص و ویژه دارم و هیچ وقت محبت‌ها و حمایت‌های شما بزرگواران از تیم و خودم رو فراموش نخواهم کرد و همیشه در قلب من خواهید بود.

در این چند روز اخیر تصمیم به خداحافظی از چیزی که عاشقش بودم و دیوانه‌وار سعی کردم همیشه خودم رو بهش متصل کنم، گرفتم و اعلام میکنم محمد ابراهيمى کفش هایش را آویخت و دیگر در مستطیل سبز به عنوان بازیکن حضور نخواهد داشت.

ان شاءالله در آینده بتونم در عرصه مربیگری هم با توکل به خدا، تلاش و پشتکار فراوان باعث افتخار و سربلندی فوتبال و کشور عزیزمون باشم.

دیدگاهتان را بنویسید