اخبار تراکتور سازی تبریز

آغاز چالش جدید نصرتی در چوکا تالش

اخبار تراکتور سازی تبریز -چوکا تالش بعد از اتفاقاتی که پشت سر گذاشت، اکنون محمد نصرتی را به عنوان سرمربی خود انتخاب کرده است. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

 در شرایطی که چوکا بعد از یک فصل سقوط بار دیگر با حسن اشجاری موفق شد ضمن دستیابی به سهمیه صعود به لیگ آزادگان، عنوان قهرمانی  را نیز کسب کند، دست به تغییراتی در کادرفنی خود زد.

در این راستا در شرایطی که از اسامی مختلفی به عنوان سرمربی این تیم یاد می‌شد، در نهایت آنها با محمد نصرتی به توافق دست یافتند. مدافع اسبق پاس، پرسپولیس، تراکتور که سابقه حضور در تیم ملی را نیز در کارنامه دارد، بعد از تجربه سرمربیگری در تیم‌های گل ریحان و پارس جنوبی و حضور به عنوان مربی در تراکتور، اکنون سومین چالش جدی خود در دوران سرمربیگری را با حضور در چوکا تالش دنبال خواهد کرد.

سرمربی جدید چوکا تالش که در فاصله کمتر از دو هفته به شروع این رقابت‌ها باید تیمش را مهیای تقابل با حریفان کند و باید دید در این شرایط چه عملکردی را به جا خواهد گذاشت. مهمترین دغدغه او البته منابع مالی و پرداختی به بازیکنان خواهد بود و قول‌های مثبتی نیز دریافت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید