اخبار تراکتور سازی تبریز

واسعی: به هواداران تراکتور قهرمانی بدهکاریم

اخبار تراکتور سازی تبریز – هافبک تراکتور امیدوار است دو سال گذشته را در لیگ ۲۲ جبران کند و برای این موضوع خیلی انگیزه دارد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

سعید واسعی در مورد شرایط تراکتور در اردوی پیش فصل به خبرنگار ما گفت: تمرینات خوبی را با حضور یک مربی کاربلد پشت سر گذاشتیم. آقای بردیف نیازی به تعریف ندارد، امیدوارم امسال بتوانیم برای تراکتور قهرمانی کسب کنیم.

او در مورد گلزنی اش در بازی های دوستانه ادامه داد: در بازی های دوستانه دو  گل زدم و وضعیتم خوب است. با حضور آقای بردیف شرایط خوبی را تجربه می کنیم. خوشحالم که امسال در تراکتور ماندم و بالاخره باید بتوانم حقم را ادا کنم. دوسال را آن طور که باید و شاید به دلایل متعدد به خوبی پشت سر نگذاشتم ولی مطمئن هستم که همه را جبران خواهم کرد.

این بازیکن با اشاره به اینکه بردیف کاری به اسامی ندارد و به هرکسی توانمند است بازی می دهد عنوان کرد: آنچه که مشخص است را می‌بینند و قطعاً حق را به حقدار می دهند. آقای بردیف هر کس که تلاش بکند و زحمت بکشد را در ترکیب قرار می دهد. مطمئن هستم تراکتور بلاشک جزو مدعیان اصلی است. با توجه به بازیکنان داخلی و خارجی که گرفتیم می‌توانم بگویم تیم خیلی خوب بسته شده است. ظاهراً قرار است یکی دو بازیکن دیگر جذب شوند. ما به مردم خوب و شریف آذربایجان قهرمانی بدهکار هستیم.

هافبک تراکتور در مورد دیدار اولشان با تیم گل گهر نظرش را اینگونه بیان کرد: بازی های اول همیشه سخت بوده و هست. ما سال گذشته هم در دیدار اول به مصاف گل گهر رفتیم ولی متاسفانه نتیجه ای که در آن بازی کسب شد برای ما خوب نبود. پنجره نقل و انتقالات مان در آن بازی بسته بود و بازیکنانی که به کار گرفته شدند آنطور که باید و شاید تجربه نداشتند. خط دفاعی ما مشکل داشت و آن نتیجه  رقم خورد. امسال مطمئنم با یک انرژی خوب قرار است برویم و انشالله برنده باشیم.

بازیکن تراکتور با اشاره به پوشیدن شماره ۱۰ توضیح داد: انشاالله امسال شماره ۱۰ را می پوشم. امیدوارم بتوانم انرژی خوبی از آن بگیرم و ۱۰ برای من عدد جذابی است.

واسعی در پایان در مورد شرایط سخت افزاری و مالی تراکتور برای فصل جدید افزود: آقای زنوزی امسال امکانات خوبی برای ما تدارک دیده است. قرار است بیشتر حمایت شویم و تا به اینجای کار همه چیز خوب بود. پرداخت بخشی از مطالبات سال قبل در حال انجام است. اینگونه قبل از بازی اول می توانیم انژی مثبت بگیریم و مدیران قول پرداختی های سال جدید هم داده اند.

دیدگاهتان را بنویسید