اخبار تراکتور سازی تبریز

پیام تبریک زنوزی به رییس جمهور جدید

اخبار تراکتور سازی تبریز- محمدرضا زنوزی انتخاب مسعود پزشکیان به عنوان رییس دولت را تبریک گفت. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

پیام تبریک زنوزی به رییس جمهور جدید

محمدرضا زنوزی اولین فرد فوتبالی است که انتخاب مسعود پزشکیان به عنوان رئیس جمهور جدید جمهوری اسلامی ایران را به او تبریک می‌گوید. زنوزی در این برای پزشکیان که سال‌ها نماینده تبریز در مجلس شورای اسلامی بوده، آرزوی موفقیت کرده است.

پیام زنوزی را بخوانید:
انتخاب شایسته جنابعالی به عنوان «رئیس جمهور» در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

بی‌تردید انتخاب تاریخی هر ملتی، بنیان اتخاذ تصمیماتی را ایجاد می‌کند که کشور را به سمت رشد، توسعه و سعادت ملی رهنمون می‌سازد.

مشارکت آحاد جامعه در این انتخابات پیامی حکیمانه جهت ترسیم چشم‌اندازی روشن برای ایران و خونی تازه در رگ‌های جمهوریت نظام مقدس اسلامی بود. بر همین اساس حوادث تاریخ‌ساز و سرنوشت‌ساز هر ملتی که ریشه در عقلانیت دارد، بی‌شک گام‌های اساسی در راستای سعادت و خوشبختی آینده مردمان آن سرزمین خواهد داشت.

انتخاب مردی وارسته از خطه همواره سرافراز آذربایجان برای مدیریت کلان کشور افتخار و در عین حال مسئولیتی بزرگ به همراه دارد، با عنایت به سوابق درخشان و خالصانه و پایبندی به اصول اخلاقی و پاکدستی‌تان، امید دارم که با همت و پشتکار حضرتعالی و همراهی سایر مسئولان، مسیری درخشان برای مردم همیشه صبور کشورمان ترسیم کنید.

ضمن آرزوی توفیق و سربلندی حضرتعالی در قامت رییس دولت، انتخاب «اصلح» از سوی مردم شریف و فهیم ایران اسلامی و نقش کارآفرینان، فعالین صنعتی و اقتصادی، فرهیختگان و مدیران کارشناس، در راهبرد این پیروزی را اساسی دانسته و امیدواریم با درایت جنابعالی و با جلب مشارکت عموم مردم و سرمایه‌گذاران، به موازات گشایش‌های بین‌المللی، شرایطی فراهم شود تا ایران به یک کارگاه بزرگ سازندگی و مرکزی برای جذب سرمایه‌های داخلی و خارجی جهت خلق برندهای جهانی با محوریت ایران عزیز تبدیل شود.

دیدگاهتان را بنویسید