اخبار تراکتور سازی تبریز

پورحمیدی بی‌اهمیت به انتقال بیرانوند!

اخبار تراکتور سازی تبریز- دروازه‌بان تراکتور به شایعه احتمال انتقال گلر ملی‌پوش پرسپولیس به تیم تبریزی واکنش خاصی ندارد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

پورحمیدی بی‌اهمیت به انتقال بیرانوند!

حسین پورحمیدی که پس از سه سال بازی و درخشش برای آلومینیوم اراک راهی تراکتور شد و در فصل اخیر توانست بیشترین کلین‌شیت لیگ برتر را با بسته نگه داشتن دروازه‌اش در 18 مسابقه به ثبت برساند، این روزها بی‌توجه به شایعه انتقال بیرانوند به تیم سرخ پوش تبریزی است.

این دروازه‌بان با وجود اینکه دو سال دیگر از قراردادش با تراکتور باقی مانده، اما در صورت انتقال علیرضا بیرانوند به این تیم، قطعا تصمیم به جدایی می‌گیرد و راهش را از تبریزی‌ها جدا می‌کند تا مسیر پیشرفتش را ادامه بدهد و احتمالا تبدیل به یکی از چهره‌های مهم نقل و انتقالات شود.

حسین پورحمیدی تصویری از تمرینات اختصاصی و پرفشارش در تعطیلات را در سالن بدنسازی یزدان زیر نظر حمید حسن‌زاده (مربی بدنساز آلومینیوم) منتشر کرده و نوشته: بیخیال بقیه. وقتی خدا رو دارم.

پورحمیدی که گفته می‌شود پیشنهاد جدی هم از بلژیک دریافت کرده، در صورت تصمیم به جدایی از تراکتور و ادامه حضورش در فوتبال ایران، بدون شک تبدیل به مهره مهم در نقل و انتقالات تابستانی می‌شود و ممکن است جابه‌جایی خبرسازی هم رقم بزند.

دیدگاهتان را بنویسید