اخبار تراکتور سازی تبریز

دروازه‌بان استقلال و تلاش برای اولین کلین شیت

اخبار تراکتور سازی تبریز -دروازه استقلال در دو بازی ابتدایی برابر سپاهان و ملوان 3 بار باز شده است، این آمار با توجه به عملکرد دفاعی این تیم در فصل پیش نگران‌کننده است. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

این آمار به این معنی است که میانگین گل خورده استقلال در دو بازی ابتدایی 1.5 گل بوده است، درحالی‌که استقلال فصل گذشته به لطف عملکرد خوب در فاز دفاعی قهرمان لیگ برتر شد و یک فصل بدون شکست را پشت سر گذاشت. با این حال باید به دو نکته مهم اشاره کرد؛ در سه گلی که استقلال دریافت کرد، نقش اشتباهات فردی پُررنگ بود و از سویی استقلال با تغییر شیوه بازی از 3 دفاع به 4 دفاع و بازی با سه هافبک مرکزی در نیمه دوم بازی با ملوان، نمایش خوبی داشت و نه تنها گل نخورد بلکه 3 بار به گل رسید و در نهایت، بازی یک بر صفر باخته را با پیروزی 3-1 عوض کرد. بر همین اساس پیش‌بینی می‌شود که استقلال در مصاف با مس کرمان هم با همین شیوه به میدان بیاید.

در چنین شرایطی به طور حتم سیدحسین حسینی دروازه‌بان استقلال هم تلاش خواهد کرد با آرایش دفاعی جدید برابر مس کرمان اولین کلین شیت فصل خود را به ثبت برساند. او که در برهه‌ای، رکوردار بیشترین دقایق بسته نگه داشتن دروازه‌اش شد، می‌تواند نقش غیرقابل‌انکاری در تکرار قهرمانی تیم استقلال داشته باشد. مقامی که رسیدن به آن سخت‌تر از قهرمان شدن در فصل گذشته است. استقلالی‌ها به خصوص کاپیتان سیدحسین حسینی در دو بازی ابتدایی به خوبی متوجه این موضوع شده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید