اخبار تراکتور سازی تبریز

ستاره مغضوب ژاوی آخر در بارسلونا ماند!

اخبار تراکتور سازی تبریز -ممفیس دیپای، ستاره هلندی بارسلونا اعلام کرد قصدی مبنی بر جدایی نداشته و در این باشگاه باقی خواهد ماند. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

حدود یک سال پیش و با صلاحدید رونالد کومان، سرمربی هلندی و سابق بارسلونا بود که ممفیس دیپای بعد از اتمام قرارداد با لیون، راهی نوکمپ شده و لباس کاتالان‌ها را به تن کرد. علیرغم شروعی موفق در ترکیب این تیم، ممفیس دیپای رفته رفته و به خصوص با حضور ژاوی روی نیمکت بارسلونا جایگاه خود را در این تیم از دست داد و با اضافه شدن ستاره های جدید، به مهاجمی نیمکت نشین تبدیل شد. اخبار حاکی از آن بود که ممفیس دیپای در فصل تابستان امسال قطعا بارسا را ترک خواهد کرد، اما در نهایت، این اتفاق رخ نداد و این مهاجم 28 ساله اعلام کرد در طول فصل به این تیم متعهد خواهد بود.

در شرایطی که ممفیس دیپای در آستانه رفتن به لیگ ایتالیا قرار داشت، توافق حاصل نشد و پروژه انتقالش به یوونتوس هفته گذشته شکست خورد. همچنین باشگاه‌هایی چون چلسی و منچستریونایتد در روزهای اخیر به جذب این بازیکن ابراز علاقه کرده بودند، اما این اتفاق نیز رخ نداد. قرارداد ممفیس دیپای در پایان فصل به اتمام می‌رسد و او از ماه ژانویه می‌تواند با هر تیمی که می خواهد به توافق دست یابد.

ممفیس دیپای شب گذشته گفت: “من تصمیم گرفته‌ام در باشگاه بارسلونا باقی بمانم. همچنین من کاملا متعهد به کمک به تیم برای کسب موفقیت در زمین در این فصل هستم.”

دیدگاهتان را بنویسید