اخبار تراکتور سازی تبریز

خط و نشان مهندس تراکتور برای دروازه‌بانان لیگ

اخبار تراکتور سازی تبریز -هافبک پرتغالی تراکتور، مهارت بالای خود در زدن ضربات ایستگاهی را در همان هفته نخست لیگ برتر به رخ کشید. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

تراکتور با وجود اینکه بازی مقابل گل گهر را واگذار کرد اما بازی خوبی انجام داد و هواداران خود را امیدوار کرد. یکی از بهترین بازیکنان این تیم ریکاردو آلوز بود که تک گل سرخ پوشان روی پاس او به ثمر رسید.

این هافبک پرتغالی که در غیرت قزاقستان شاگرد قربان بردیف بود، با نظر این مربی در مارکت تابستانی به جمع سرخ‌پوشان اضافه شد. او مثل دو خارجی دیگر تیم در ترکیب اصلی تراکتور مقابل گل گهر حضور داشت.

مهم‌ترین ویژگی آلوز که بسیار مورد توجه قرار گرفت، تخصص بالای او در زدن ضربات ایستگاهی بود. اگر شانس یار این بازیکن و تراکتور بود و فروزان به موقع عکس‌العمل نشان نمی‌داد، آلوز در کنار شکاری –با یک گل و یک پاس گل – ستاره‌های بازی لقب می‌گرفتند.

هافبک پرتغالی که روی گل دوم حریف دریبل بدی از شکاری خورده بود، تنها چند دقیقه بعد با ارسالی زیبا، توپ را روی سر عباس‌زاده کاشت تا این بازیکن دروازه حریف را باز کند. دقایقی بعد هافبک تراکتور یک بار دیگر با پای چپ از روی ضربه ایستگاهی می‌توانست تیمش را به گل برساند که فروزان توپ را راهی کرنر کرد.

ریکاردو آلوز به واسطه شناخت قبلی بردیف، وظایفی را که در آنها تخصص دارد به عهده گرفته و در اولین بازی کاملا موفق بود. او با ضربات آزاد پای چپ خود چه به صورت مستقیم و چه به صورت پاس، بسیار موثر ظاهر شد و چندباری نیز تلاش‌های ناموفق اما خطرناکی داشت تا در همین هفته نخست، تخصص بالای خود را به رخ کشیده و برای دروازه‌بان‌های دیگر لیگ نیز خط و نشان بکشد.

دیدگاهتان را بنویسید