اخبار تراکتور سازی تبریز

شجاع خلیل زاده به سرنوشت روزبه و رامین دچار می‌شود؟

اخبار تراکتور سازی تبریز- احتمال کنار گذاشته شدن شجاع خلیل‌زاده از ترکیب تیم ملی همانند روزبه چشمی و رامین رضاییان زیاد است. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

اخبار تراکتور سازی تبریز شجاع خلیل زاده به سرنوشت روزبه و رامین دچار می‌شود

تیم ملی ایران در آخرین دیدار خود در مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی 2026 مقابل ازبکستان به تساوی بدون گل دست یافت و با قرار گرفتن در صدر گروه E، صعود خود به مرحله نهایی را قطعی کرد.

امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم ملی، در نشست خبری بعد از بازی، از عملکرد شاگردانش در نیمه اول انتقاد کرد، اما از عملکرد آنها در نیمه دوم راضی بود. او همچنین در خصوص غیبت محمدامین حزباوی در این دیدار گفت:

حزباوی به دلیل سفر طولانی از هنگ کنگ به ایران، از نظر بدنی آماده حضور در این مسابقه نبود و به همین خاطر نتوانست بازی کند.
بر اساس شنیده‌ها، کادر فنی تیم ملی قصد داشت از حزباوی در کنار محمدحسین کنعانی‌زادگان در ترکیب اصلی استفاده کند و شجاع خلیل‌زاده را نیمکت‌نشین کند. اما خستگی حزباوی باعث شد تا بار دیگر زوج باتجربه کنعانی‌زادگان و خلیل‌زاده در قلب خط دفاع قرار بگیرند.

عملکرد ضعیف خلیل‌زاده در این بازی بار دیگر باعث نارضایتی قلعه‌نویی شد و شاید خلیل‌زاده به سرنوشت هم‌تیمی‌های خود، روزبه چشمی و رامین رضائیان، دچار شود و به تدریج از دایره بازیکنان ملی خارج خواهد شد.

در مقابل، محمدحسین حزباوی به یکی از بازیکنان مورد علاقه کادر فنی تیم ملی تبدیل شده و به نظر می‌رسد در مسیر راهیابی به جام جهانی 2026، به یکی از ارکان اصلی این تیم تبدیل خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید