اخبار تراکتور سازی تبریز

48 ساعت سرنوشت‌ساز در باشگاه تراکتور

اخبار تراکتور سازی تبریز- مدیرعامل باشگاه تراکتور از مذاکرات با سرمربیان مختلف برای حضور در این باشگاه خبر داد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

48 ساعت سرنوشت‌ساز در باشگاه تراکتور

باشگاه تراکتور در روزهای گذشته پروسه انتخاب سرمربی را پیش بُرده، اما همه چیز بیشتر در حد بررسی و ارزیابی گزینه‌ها بوده و مذاکرات نیز فعلا به جایی نرسیده و هیچ گزینه نهایی هم وجود ندارد.

سعید مظفری‌زاده، سرپرست مدیرعاملی باشگاه، در این خصوص می‌گوید: تا این لحظه هیچ چیز نهایی نشده است. گزینه‌های زیادی را بررسی کردیم. خصوصاً در مورد سرمربی خیلی کار کردیم و دوست داریم کارمان را براساس اهداف‌مان پیش ببریم. هنوز هیچ‌کسی نهایی نشده است و ان‌شاءالله اعلام خواهیم کرد.

او به تسنیم گفت: بیشتر تمرکز ما روی مربی خارجی است. یکی دو مورد مربی ایرانی هم مدنظر داشتیم که در مورد آنها به جمع‌بندی نرسیدیم. با مربی خارجی در حال صحبت هستیم که اگر به جمع‌بندی برسیم تا یکی دو روز آینده آن را اعلام می‌کنیم. البته قرار بود دو روز پیش سرمربی را اعلام کنیم، اما مشکلاتی پیش آمد که نتوانستیم این کار را انجام دهیم.

این در حالی است که مذاکرات خود را محدود به سرمربیان یک کشور خاص نکرده و با گزینه‌های مختلفی وارد مذاکره شده و از آنها برنامه گرفته تا کار خود را پیش ببرد.

دیدگاهتان را بنویسید