آمار تیم تراکتور سازی

زمان برگزاری بازی سوپرجام

بازی سوپرجام بین قهرمان لیگ برتر بیست و یکم و قهرمان جام حذفی چه زمانی برگزار می‌شود؟ برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

زمان برگزاری بازی سوپرجام

سوپرجام فوتبال ایران فصل 1401-1400 پیش از آغاز لیگ بیست و دوم برگزار خواهد شد. به گزارش فوتبالی، برگزاری بازی سوپرجام در تقویم فصل آینده فوتبال ایران پیش‌بینی شده و قرار است برخلاف دو فصل اخیر، این بازی به مانند تمام کشورهای دنیا به عنوان بازی افتتاحیه فصل جدید فوتبال ایران پیش از برگزاری لیگ بیست و دوم برگزار شود.

سهیل مهدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فوتبالی ضمن تایید این خبر گفت:”کلیه برنامه ریزی‌های لازم را برای تقویم فصل آینده انجام داده‌ایم که در بخشی از آن زمان برگزاری سوپرجام نیز پیش‌بینی شده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد انشالله امسال، پیش از آغاز لیگ این بازی جذاب بین قهرمان لیگ برتر و جام حذفی برگزار خواهد شد.”

بازی سوپرجام فوتبال ایران فصل گذشته بین دو تیم پرسپولیس و تراکتور در خرداد ماه 1400 و امسال هم بین تیم‌های پرسپولیس و فولاد در بهمن ماه برگزار شد که پرسپولیس برنده بازی با تراکتور بود و قهرمان شد اما در سیرجان، به فولاد باخت و جام را از دست داد.

حال به نظر می‌رسد پس از انتقادهای بسیاری که به زمان برگزاری این بازی صورت گرفته، قرار است این بازی در تاریخ متعارفش برگزار شود.

اگر استقلال و پرسپولیس بتوانند قهرمان جام حذفی و لیگ برتر به صورت توامان شوند، سوپرجام برگزار نمی شود و سوپرجام به تیمی داده می شود که توامان قهرمان لیگ برتر و جام حذفی شود. در واقع با گرفتن دو جام، هر کدام از دو تیم شانس گرفتن یک جام دیگر را هم دارند.

دیدگاهتان را بنویسید