حواشی تیم تراکتور

طاهران : حضور در تیم تراکتور آرزوی قلبی من است

هافبک شهرخودرو می‌گوید این تیم در مشهد غریب است و هیچ حمایتی توسط مسئولان این شهر از آن هم صورت نمی‌گیرد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

طاهران : حضور در تیم تراکتور آرزوی قلبی من است

علی طاهران در گفت و گو با خبرنگار فوتبالی در رابطه با شرایط تیمش عنوان داشت: شرایطمان از لحاظ جدولی که خوب نیست ولی ما نیم فصل دوم را خوب شروع کردیم. همان اول با آلومینیوم مساوی کردیم و نفت مسجدسلیمان را بردیم. شرایط کمی بهتر شده ولی برای بقا در لیگ باید از این هم بهتر باشیم.

طاهران ضمن انتقاد از مسئولان مشهدی و عدم حمایت آنان از تیم شهرخودرو بیان کرد: من در تراکتور هم بازی کرده‌ام و آن طور که مسئولان تبریزی از تیم‌ حمایت می کنند، هیچ‌ موقع نظیر آن را در مسئولان مشهدی ندیده‌ام. ما در مشهد غریب هستیم و انگار مهمانیم. فکر کنم اگر در تبریز بازی کنیم بیشتر تحویلمان بگیرند تا مشهد.

هافبک سابق تی تی ها در رابطه با تقابل این هفته تیمش با تراکتور نیز اظهار داشت: تراکتور در هر حالتی و حتی اگر نتیجه هم نگیرد تیم بزرگی است و همیشه خطرناک و قابل احترام است. این بازی هم برایمان بسیار مهم است و باید یه امتیاز را کسب کنیم. امیدوارم تراکتور هم به روزهای خوبش برگردد و بالای جدول باشد تا مردم تبریز خوشحال باشند، این آرزوی قلبی من است.

طاهران که سابقه کار با ساغلام سرمربی جدید تراکتوری ها را هم دارد در رابطه با رویارویی با سرمربی سابقش گفت: به نظر من ساغلام سرمربی خوبی است ولی باید به او وقت داده شود. امسال که تیم را نبسته ولی اگر وقت داشته باشد می تواند اتفاقات خوبی رقم بزند. ایشان مربی خوبی هستند و می‌توانند به تراکتور کمک کنند. 

وی در پایان در واکنش به احتمال بازگشتش به تراکتور در آینده نیز بیان کرد: قرارداد من امسال با شهرخودرو به پایان می رسد و اگر شرایطش مهیا باشد و مرا بخواهند چرا که نه. حضور در تراکتور همیشه آرزوی قلبی من است البته که الان با شهرخودرو قرارداد دارم و تمام تمرکزم به این تیم و کمک برای بهبود شرایط موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید