حواشی تیم تراکتور

مربی تراکتور : اگر کمی خوش‌شانس بودیم بازی را می‌بردیم

مربی تیم فوتبال تراکتور مهمترین هدف کادر فنی این تیم را گرفتن بیشترین بازدهی از سرخپوشان تبریزی دانست. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

مربی تراکتور : اگر کمی خوش‌شانس بودیم بازی را می‌بردیم
به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، محمد نصرتی درباره حضورش در تراکتور گفت: من چند سال برای این تیم بازی کردم و تراکتور و هوادارانش را دوست دارم. در این شرایط سختی که تراکتور داشت، وقتی پیشنهاد به من رسید در نهایت این تصمیم را گرفتم که به تیم کمک کنم و این توان را در خودم می‌بینم که تجربیات 25 ساله‌ام در فوتبال را در اختیار تراکتور بگذارم. امیدوارم به این تیم کمک کنم.

مربی تیم فوتبال تراکتور تبریز در مورد حضور ساغلام در این تیم و کار کردن با این مربی خاطر نشان کرد: ساغلام مربی خوبی است و تراکتور هم چند سال پیش که این مربی هدایتش را بر عهده داشت، شناور فوتبال بازی می‌کرد. امیدوارم بتوانیم روزهای خوبی را برای تراکتور رقم بزنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا با تغییرات ایجادشده نوسان تراکتور در نتیجه‌گیری از بین خواهد رفت؟»، اظهار داشت: بازیکنان تراکتور از لحاظ فنی پتانسیل بالایی دارند و هدف کادر فنی این است که بیشترین بازدهی را از بازیکنان تیم بگیرند. اعتمادبه‌نفس و تمرکز بازیکنان پایین آمده بود، ولی آنها در همین بازی آخر برابر سپاهان فوتبال بسیار خوبی را انجام دادند.

نصرتی با اشاره به دیدار تراکتور برابر سپاهان تصریح کرد: سپاهان بعد از بازگشت نویدکیا با شوک مثبتی مواجه شد و بازیکنان این تیم چند برابر بازی‌های گذشته انگیزه داشتند، ولی بازیکنان ما چند برابر همیشه در زمین تلاش کردند و اگر کمی خوش‌شانس بودیم قطعاً بازی را می‌بردیم. با این حال تمام هدف ما این است که بتوانیم تیم را در یک مسیر خوب جلو ببریم و امیدوارم نتایجی بگیریم که هواداران خوشحال شوند.

دیدگاهتان را بنویسید