حواشی تیم تراکتور

سرمربی شهرخودرو : تراکتور می‌توانست برنده بازی باشد

سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو گفت: پیش‌بینی بازی سخت را داشتیم و دیروز هم گفتم تراکتور بازیکنان خوبی دارد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

سرمربی شهرخودرو : تراکتور می‌توانست برنده بازی باشد
به گزارش فوتبالی، سیدداوود سیدعباسی در نشست خبری بعد از بازی با تراکتور، عنوان کرد: پیش‌بینی بازی سخت را داشتیم و دیروز هم گفتم تراکتور بازیکنان خوبی دارد. بازیکنانی که در لحظه می‌توانند نتیجه را تغییر بدهند و سالها با این بازیکنان مدعی بودند، در تیم‌های خوبی بازی کرده‌اند و انتظار بازی سختی داشتیم اما ما آنها را به دردسر انداختیم.

سرمربی شهرخودرو افزود: هم تراکتور می‌توانست برنده بازی باشد و هم ما اگر خوش شانس بودیم. اول بازی هم گل نخوردیم، نتیجه خوبی بود. از اول بازی تلاش ما این بود امروز 3 امتیاز را بگیریم چون تساوی در بازی‌هایی که برایمان حکم فینال دارد به دردمان نمی‌خورد. نباید از قابلیت خوب تراکتور غافل شویم. بازی جانداری بود و اگر گل داشت قشنگ‌تر هم می‌شد.
 
وی درباره داوری بازی امروز، خاطرنشان کرد: سوءتفاهمی پیش آمده بود و واقعا می‌گویم تیم ما در فوتبال ایران، در سازمان لیگ، جایگاه فدراسیون و … طرد شدیم. تصمیماتی که برای ما گرفته می‌شود برای تیم‌های دیگر گرفته نمی‌شود. آخر بازی مگر بازیکن ما کارت نگرفت؟ چقدر ساده‌تر بود که نیمه اول باید بازیکنان تراکتور کارت می‌گرفتند؟ توجیهی که برای ما آوردند گفتند حمله خطرناک نبوده، برای حریف خطرناک بود؟ یا بازی با هوادار دقیقه 28 بازیکن هوادار نباید اخراج می‌شد؟ 

سیدعباسی ادامه داد: من هیچ وقت داور نبودم اما 30 سال در فوتبال بودم و این صحنه‌ها را بارها دیده‌ام. با وجودم حس کرده‌ام؛ مگر در بازی با پرسپولیس بازیکنان من در کمتر از 6 دقیقه کارت نگرفتند یا بازی در فولاد که مجتبی بیژن کارت گرفت و اخراج شد. آیا در کارت دادن مدیریت شد؟ چرا برای تیم ما اینطور می‌کنند؟ داور دقیقه 44 سوت پایان بازی را زد و تا کارت زرد ندهد و شما بپرسید ببینید این صحنه کارت نداشت برای اینکه حمایت کنند می‌گویند کارت نداشت. شرایط ما طوری نیست که گل آفساید بخوریم یا داوری کوچکترین ضربه‌ای بزند.

سیدعباسی تصریح کرد: اگر این اختلافات در شهرخودرو نبود و ما اگر طرفداران‌مان را داشتیم این اتفاقات برای شهرخودرو نمی‌افتاد. در شهرهای دیگر بازی می‌کنیم و می‌بینیم مسئولان همه دست به دست هم می‌دهند و اینجا هیچ جا کسی کوتاه نمی‌آید اما ما ضربه می‌خوریم. 3 بار که اذان مغرب را بگویند همه یادشان می‌رود ما که بوده‌ایم و یادشان می‌رود شهرخودرویی بوده و این تیم به آسیا رفته است. ما ته جدول هستیم اما ایرانی هستیم و این تیم سهمیه آسیا گرفته است. با ما هم همان طور رفتار کنید که با دیگران رفتار کنید. همه ایرادات فنی گردن ماست و برای همین مساوی و نتایجی که گرفته‌ایم توجیهی ندارم و وقتی برای مساوی نداریم.

سرمربی شهرخودرو درباره تغییرات در تیم، خاطرنشان کرد: من دیروز هم گفتم اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی ما را آزار داده و یکسری انتقالات هم داشتیم که آن را پیش‌بینی نمی‌کردیم. چند بازیکن جدا شدند، چند بازیکن مصدوم شدند و از بازیکنان خارجی هم نتوانستیم استفاده کنیم. بضاعت ما همین است و بچه‌ها هم تلاش می‌کنند اما فوت آخر یعنی فوت کزوه‌گری مهم است که متاسفانه باز هم اشکال از ماست. حتی باید برای شرایط غیرقابل پیش‌بینی بچه‌ها را آماده کنیم. خیلی ناراحت هستم. ما برای برد آمده بودیم و تراکتور هم همین طور. بازی مساوی شده و یک پنالتی هم نخوردیم اما بی‌نهایت عصبی و ناراحت هستم اما باز هم سعی می‌کنیم نقاط ضعف را پوشش دهیم نمی‌دانم تا کی اما باید به شرایط برگردیم.

وی درباره اینکه شب گذشته حمیداوی گفته اگر تیم اسفند نتیجه نگیرد بعد از عید هم نمی‌گیرد و بهتر است بازی‌هایش برگزار نشود، گفت: از شما می‌شنوم و نمی‌دانم.

سیدعباسی درباره اینکه بهتر نیست هیجان نیمکت شما در اعتراض به داوری کنترل شود، تصریح کرد: همه اشکالات از ماست و درست است. ما باید برای همه شرایط بچه‌ها را آماده کنیم، شاید کمترین کار را کردیم، هیجانات و اشتباهات را کنترل کنیم، تمرینات، ضربه زدن‌ها و ضربه نخوردن‌ها را بیشتر کنیم. عدم یارگیری را باید کنترل کنیم چون ما مسئولیم. امروز هم سعی کردم نیمکت را آرام کنم اما شرایط ما هیمن گونه است. اتفاقاتی که برای خودمان افتاده با دیگران مقایسه می‌کنیم و اصلا انصاف نیست. برای ما کاملا همه چیز منفی است، چه زمانی که گل آفساید می‌خوریم و چه مسائل دیگر.

سرمربی شهرخودرو گفت: همه می‌گویند ما از مشکلات داوری ضربه خورده‌ایم، همه اینها قبول. در فصل 2 – 3 دی وی دی اشکال در می‌آورند اما ببینید کدام اشتباهات مقابل شهرخودرو بوده است؟ ما فقط عدالت را می‌خواهیم وگرنه همه تیم‌ها ممکن است متضرر شوند. بیشترین سرگرمی در فوتبال است یا نه؟ با این همه ثروت نمی‌توانیم VAR بیاوریم و آیا نمی‌توانیم به داوری کمک کنیم؟ این اتفاقات برای تیم‌های ضعیف است و ما دیده‌ایم. وگرنه کدام تیم آسیب دیده است؟ دو تیم هم قدرت بهم می‌خورند یکی می‌شود یکی نمی‌شود، ما گوشه رینگ ایستاده‌ایم و در حال ضربه خوردن هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید