حواشی تیم تراکتور

سرمربی تراکتور : در ایجاد موقعیت گلزنی هم مشکل داریم

سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز به هواداران این تیم وعده داد او و شاگردانش برای از بین بردن کاستی‌های سرخپوشان تبریزی تلاش خواهند کرد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

سرمربی تراکتور : در ایجاد موقعیت گلزنی هم مشکل داریم
به گزارش فوتبالی، ارطغرول ساغلام پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل شهر خودرو مشهد ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: اگر بعضی از مسائل را اتفاقی ندانیم، زندگی برخی اوقات، مسائلی را برای انسان تکرار می‌کند. زمانی که چند سال پیش کارم را با تراکتور آغاز کردم، با سیاه‌جامگان بازی داشتیم و این تیم در پایین جدول قرار داشت. این بار هم در مشهد بازی کردیم. شهر خودرو در انتهای جدول قرار دارد و می‌دانستیم بازی سختی خواهیم داشت. شهر خودرو می‌خواست در این مسابقه پیروز شود تا امید خود را برای بقا در لیگ برتر حفظ کند.

وی با بیان اینکه بازیکنان شهر خودرو با تمام وجود برای پیروزی بازی کردند، گفت: تلاش می‌کنیم تیم را از رده‌های پایین جدول بالا بکشیم و برابر شهر خودرو هم می‌خواستیم پیروز شویم. موقعیت‌هایی برای گلزنی به دست آوردیم؛ به‌ویژه پنالتی ابتدای بازی که اگر تبدیل به گل می‌شد، بازی شرایط متفاوتی پیدا می‌کرد. چند موقعیت گلزنی هم در نیمه دوم داشتیم و شهر خودرو نیز فرصت‌هایی داشت.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور با بیان اینکه کمبودهای واضحی در این تیم دیده می‌شود، تصریح کرد: در خط دفاعی اشتباهاتی داریم. در ایجاد موقعیت گلزنی هم مشکل داریم. شرایط بدنی تیم تراکتور هم باید بهتر از این می‌شد. همانطور که در آن سال تیم را در زمان کم بالا کشیدیم و فوتبال تماشاگرپسندی ارائه کردیم، هواداران مطمئن باشند که تلاش می‌کنیم کاستی‌ها را از بین ببریم، بازی زیبایی ارائه و هواداران را خوشحال کنیم تا تراکتور را در کمترین زمان از پایین جدول بالا بکشیم.

ساغلام در مورد اینکه تراکتور با بازیکنان صاحب‌نام خود نباید در رده‌های پایانی جدول لیگ برتر باشد، خاطرنشان کرد: نتایج ضعیف تراکتور، اعتمادبه‌نفس بازیکنان را تحت تأثیر قرار داده است. استرس سقوط هم کار را برای ما سخت کرده و ما علاوه بر مسائل تاکتیکی و بدنی، باید روی موضوع روانی هم کار کنیم تا از این شرایط خارج شویم. نمی‌توان فوتبال را با اسامی بازی کرد و واقعیت‌هایی دارد که باید در زمین اجرا شود.

دیدگاهتان را بنویسید