نقل و انتقالات تراکتور سازی تبریز

گل محمدی به دنبال جذب محمدرضا اخباری

در شرایطی که 9 بازی تا پایان لیگ بیست‌ویکم باقی‌مانده گل‌محمدی به‌خوبی می‌داند که تیمش کار سختی برای تکرار قهرمانی دارد و از حالا به فکر برطرف کردن نقاط ضعف تیمش برای فصل بعد است که مهم‌ترین آن درون دروازه خواهد بود. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

گل محمدی به دنبال جذب محمدرضا اخباری

بعد از شکست پرسپولیس مقابل نفت آبادان هجمه‌ها علیه حامد لک دوباره اوج گرفت و منتقدان از سرمربی این تیم گله کردند که چرا تنها یک بازی به گوهری فرصت خودنمایی داد و بار دیگر از دروازه‌بانی استفاده کرد که دوره افت را سپری می‌کند، البته شایعه شده که یحیی تصمیم داشته باز هم از گوهری مقابل نفت استفاده کند اما به توصیه دستیارانش لک را به ترکیب اصلی برگرداند تا او را برای دربی آماده کند.

نکته جالب اینکه لک در فصل جاری بارها با اشتباهات عجیب باعث از دست رفتن امتیازهای زیادی شد، حتی در یک بازی دوستانه به‌قدری اشتباه داشت که در همان نیمه‌اول توسط گل‌محمدی تعویض شد.

آنهایی که در جریان مذاکرات قرمزها برای جذب بازیکن در نیم‌فصل هستند به‌خوبی می‌دانند که گل‌محمدی به‌دنبال یک گلر ذخیره برای جانشینی رادوشوویچ نبود و قصد داشت دروازه‌بانی را به‌خدمت بگیرد که در ترکیب اصلی روی او حساب کند و به همین دلیل پرسپولیسی‌ها مذاکراتی با رشید مظاهری، محمدرضا اخباری و حتی علیرضا بیرانوند انجام دادند اما موفق به جذب هیچ‌کدام نشدند تا درنهایت احمد گوهری از نفت آبادان به جمع قرمزها ملحق شد و گل‌محمدی هم با تاکید بر این نکته که هیچ‌یک از بازیکنان لیستش جذب نشده‌اند، تلویحا اعلام کرد که گوهری در لیست او نبوده و بالاجبار جذب شده است.

حالا و در شرایطی که ۹ بازی تا پایان لیگ بیست‌ویکم باقی‌مانده گل‌محمدی به‌خوبی می‌داند که تیمش کار سختی برای تکرار قهرمانی دارد و از حالا به فکر برطرف کردن نقاط ضعف تیمش برای فصل بعد است که مهم‌ترین آن درون دروازه خواهد بود؛ چراکه از مدتی قبل به این نتیجه رسیده حامد لک دیگر گزینه مورداعتمادی نیست و هواداران پرسپولیس هم با یادآوری روزهای پراشتباه سوشا مکانی خواستار کنار رفتن او هستند.

گزینه‌های یحیی اما با حضور مظاهری در سپاهان به دو گزینه کاهش یافته؛ بیرانوند و اخباری. ستاره سابق قرمزها مدت زیادی است که در پرتغال نیمکت‌نشین شده و یحیی امیدوار است بیرانوند را راضی به بازگشت به لیگ برتر ایران کند. با این حال ستاره تراکتور گزینه دم‌دست‌تری است؛ چراکه قراردادش با تیم بحران‌زده تبریزی در پایان فصل به اتمام می‌رسد و فعلا خبری از تمدید قرارداد او هم نیست و در این صورت او به‌راحتی می‌تواند به جمع قرمزپوشان تهران ملحق شود.

دیدگاهتان را بنویسید