اخبار تراکتور سازی تبریز

تراکتورسازی 0 – شهرخودرو 0

دیدار دو تیم شهرخودرو و تراکتور با تساوی بدون گل به پایان رسید. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

تراکتورسازی 0 - شهرخودرو 0

به گزارش فوتبالی، در یکی از دیدارهای هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال ایران، دو تیم شهرخودرو و تراکتور از ساعت 14:30 امروز به مصاف هم رفتند.

در این دیدار هیچ گلی رد و بدل نشد تا جدال دو تیم با تساوی بدون گل به پایان برسد و هر دو تیم به کسب یک امتیاز از این دیدار رضایت دهند.

گفتنی است، در نیمه اول یک پنالتی برای تراکتور بدست آمد که محمد عباس‌زاده پشت توپ ایستاد و توپ را درست به سمتی زد که دروازه‌بان شهرخودرو تشخیص داده بود و بدین ترتیب این فرصت طلایی برای تراکتور از دست رفت.

یکشنبه 15 اسفند

هفته بیست و یکم لیگ برتر

شهرخودرو – تراکتور ساعت 14.30

تیم داوری: سیدرضا مهدوی- محمد راهی- هادی طوسی- شبیر بهروزی

ترکیب شهرخودرو

یوسف بهزادی، محمد رضازاده، محمدحسین حیدری، مجتبی بیژن، علی طاهران، مهدی شریفی (از دقیقه 62: ابوذر صفرزاده)، محمدرضا رئوفی، فردین رابط (از دقیقه 75: رضا کرملاچعب)، امیرحسین نعمتی، مرتضی حسین زاده و رحمان جعفری (از دقیقه 62: مسعود زائرکاظمینی)

سرمربی: داوود سیدعباسی

ترکیب تراکتور

محمدرضا اخباری، عبدالله ناصری، هادی محمدی، آرش قادری، ابوالفضل رزاق‌پور، مهدی کیانی (از دقیقه 90+1: بهزاد سلامی)، اکبر ایمانی (از دقیقه 58: علی نجفی)، سعید واسعی (از دقیقه 64: محمد قادری)، علی دشتی (از دقیقه 46: سامان نریمان‌جهان)، پیمان بابایی و محمد عباس‌زاده (از دقیقه 90+1: محمد بلبلی)

سرمربی: ارطغرل ساغلام

کارت زرد

مهدی شریفی در دقیقه 32، محمدرضا رئوفی‌منش در دقیقه 64، حسین حیدری در دقیقه 84 از شهرخودرو

دیدگاهتان را بنویسید