اخبار تراکتور سازی تبریز

ساغلام : تراکتور توانایی غلبه بر فولاد را دارد

سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت که تیمش توانایی غلبه بر فولاد را دارد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

ساغلام : تراکتور توانایی غلبه بر فولاد را دارد

به گزارش فوتبالی، ارطغرول ساغلام در نشست خبری پیش از دیدار تراکتور تبریز برابر فولاد خوزستان گفت:  قبل از هر چیز باید درباره بازی هفته قبل مقابل شهر خودرو چند مسئله را ذکر کنم. این دیدار هم برای ما و حریف حائز اهمیت بود و اگر از پنالتی اول بازی استفاده می‌کردیم می‌توانستیم نتیجه بهتری بگیریم.

وی ادامه داد: در نیمه دوم بازی بهتری انجام دادیم و موقعیت‌های بیشتری به دست آوردیم که در این نیمه هم می‌توانستیم پیروز شویم. حریف ما با توجه به شرایطی که در انتهای جدول داشت به دنبال پیروزی برای بقا در لیگ بود. بردن در اینطور بازی‌ها خیلی سخت است و در غیر این صورت باید تلاش کنیم که 3 امتیاز را به حریف ندهیم.

ساغلام تصریح کرد: شرایط‌مان در لیگ مشخص است. دو بازی مهم مقابل فولاد و آلومینیوم خواهیم داشت. هدف این است که از این دو بازی حداکثر امتیاز را کسب کنیم و با خیال راحت‌تری به تعطیلات برویم. از این مسابقات مهم،‌ مهمترین بازی ما مقابل فولاد است. 8-7 روز است که با تیم در حال تمرین هستیم و بعد از بررسی و آنالیز‌هایی که داشتیم، نقاط ضعف تیم را کاملا تشخیص دادیم. افرادی که فوتبال را درک می‌کنند به ما حق می‌دهند که یک دوره 8 روزه برای برطرف کردن نقاط ضعف تیم زمان کوتاهی است.

سرمربی تراکتور افزود: بازیکنان ما باید موضوع را عمیقاً درک کنند و مسئولیت‌پذیر‌تر باشند تا مشکل را باهم حل کنیم. به عنوان تیم باید خیلی متراکم‌تر و بهتر کار کنیم. از آخرین نفر خط دفاع و بازیکن حمله باید در دفاع کار کنیم. از سمت دیگر باید در فاز تهاجمی و از دروازه تا دیگر بازیکنان باید وظایف‌شان را خوب اجرا کنند. فردا بازیکنان‌مان با انگیزه و طراوت بیشتری بازی خواهند کرد. از اول تا آخر بازی بازیکنان با رفتارشان نشان می‌دهند که می‌خواهند پیروز شوند. اگر این کار را انجام دهند در جریان بازی این را نشان می‌دهند که به دنبال 3 امتیاز هستند.

ساغلام یادآور شد: واقعا می‌دانیم با چه تیم خوبی بازی می‌کنیم. مدت‌ زمان طولانی است که با هم و بازیکنان جا افتاده و هماهنگ هستند. چند بازیکن ما که در ترکیب اصلی بازی می‌کردند را در این بازی نداریم ولی می‌دانم بازیکنان جایگزین چیزی از آنها کم ندارند و می‌توانیم با کمک آنها پیروز شویم. از هواداران می‌خواهم ما را دعا کنند و امیدوارم دیداری را به نمایش بگذاریم که آنها دوست دارند. برای این بازی دهقانی، حسینی و ثاقبی مصدوم هستند ولی باید شرایط آنها را بررسی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید