حواشی تیم تراکتور

اگر به ساغلام فرصت داده شود، تیمی منسجم خواهد ساخت

راه ارطغرول ساغلام و تراکتور درست در زمانی دوباره به یکدیگر گره‌ خورد که هر دو به دیگری نیاز داشتند. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

اگر به ساغلام فرصت داده شود، تیمی منسجم خواهد ساخت

به گزارش فوتبالی و به نقل از ایران ورزشی، پرشورهای تبریزی پس از ورود به دوران محمدرضا زنوزی، به‌دنبال جایگزینی ساغلام با چهره‌ای به‌مراتب شاخص‌تر بودند؛ اما با ۱۲ سرمربی داخلی و خارجی جز یک جام حذفی به‌دست نیاوردند. سرمربی محبوب ترکیه‌ای نیز پس از هدایت سامسون‌اسپور در سطح دوم لیگ ترکیه، نزدیک به ۱۸ ماه از کار بیکار شده ‌بود.

برخلاف اکثر چهره‌های مسن و بی‌انگیزه که در چند سال گذشته روی نیمکت لرزان تبریزی‌ها نشستند، ساغلام و فوتبال هجومی که تیمش در لیگ هفدهم با دست خالی ارائه می‌داد، خاطرات شیرینی در ذهن فوتبال‌دوستان تبریزی بر جای گذاشتند. با این حال، ساغلام به همان دلیلی در تبریز موفق به ساختن بنایی پایدار نشد که مربیان پس از وی نیز در این هدف ناکام ماندند.

بی‌اعتمادی در میان‌مدت و نتیجه‌گرایی مفرط، عاملی بوده که هیچ سرمربی‌ای نتواند بیش از یک نیم‌فصل فرصت کار با بازیکنان تیم را داشته ‌باشد.سرخ های تبریزی در ادامه لیگ بیست‌ویکم برای هدفی بالاتر از بقا نمی‌توانند بجنگند؛ اما هفته‌های باقی‌مانده فصل جاری برای آنان فرصتی طلایی است برای سنت‌شکنی مدیران تبریزی و اعتماد پایدار آنان به ارطغرول ساغلام. تراکتور دوره دوم ساغلام با از دست دادن امتیاز مقابل شهرخودرو قعرنشین کار خود را شروع‌ کرده؛ اما اگر فرصت شکست و ناکامی در این فصل به ساغلام داده ‌شود، وی فرصت آماده‌ساختن تیمی منسجم و یکدست برای فصل آتی را خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید