آمار تیم تراکتور سازی

ساغلام، مامور نجات تراکتور

در روزی که تراکتور با نتیجه دو بر یک مغلوب میزبان خود شد، جنب و جوش کادرفنی این تیم‌ کم از بازیکنان داخل زمین نداشت. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

ساغلام، مامور نجات تراکتور

به گزارش اخبار تراکتور سازی تبریز، حضور در رتبه سیزدهم و هر هفته بیشتر شدن فاصله با تیم‌های بالاتر، نگرانی بزرگی در بین تراکتوری‌ها به‌وجود آورده است. ادامه این شرایط با توجه به روند امتیازگیری تیم‌های پایین‌تر، می‌تواند به اتفاقی منجر شود که برای سرخ‌پوشان تبریزی یک فاجعه خواهد بود.

ارطغرول ساغلام، سرمربی جدید تراکتور در دومین مقطع حضورش در این تیم، مثل چهار فصل پیش، مامور نجات تراکتور از فاجعه یاد شده است. او در دو بازی که روی نیمکت تراکتور حضور داشته یک مساوی و یک شکست داشته ولی همچنان طبق گفته‌هایش در نشست خبری، اطمینان دارد که می‌تواند شرایط را بهتر کند.

سرمربی ترکیه‌ای تراکتور در طول بازی با فولاد جنب و جوش زیادی در کنار زمین داشت. او با هیجان بالا در طول 90 دقیقه به هدایت شاگردانش پرداخت و در یک صحنه هم در حالی که تراکتور در اوج حملات خود برای رسیدن به گل مساوی قرار داشت، در نقش توپ جمع کن هم ظاهر شد تا هر چه سریع‌تر توپ را به شاگردانش رسانده و آنها کار را شروع کنند.

 در صحنه یاد شده ساغلام به سمت توپی که از خط طولی عبور کرده بود رفت و با یک بغل پای سریع آن را به محمد نصرتی، دستیار ایرانی خود رساند؛ مدافع سابق تراکتور هم که مثل ساغلام جنب و جوش زیادی در طول بازی داشت با یک کنترل پای دقیق توپ را در اختیار گرفته و آن را با دست به داخل زمین فرستاد تا بازی سریع شروع و حملات تراکتور از سر گرفته شود.

دیدگاهتان را بنویسید