آمار تیم تراکتور سازی

تقابل دو تیم بحران‌زده آلومینیوم و تراکتور

در هفته بیست و سوم لیگ برتر به جز دربی و بازی سپاهان و گل گهر، یک دیدار خاص دیگر هم برگزار خواهد شد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

تقابل دو تیم بحران‌زده آلومینیوم و تراکتور

به گزارش اخبار تراکتور سازی تبریز، تقابل دو تیم بحران‌زده آلومینیوم و تراکتور، هر نتیجه‌ای که داشته باشد باعث ثبت یک آمار منفی در کارنامه یکی از این دو تیم خواهد شد و یکی از این دو تیم، فصل زمستان را بدون برد به پایان خواهند رساند.

آلومینیوم آخرین پیروزی خودش را در لیگ برتر 13 بازی قبل و در هفته نهم که روز 19 آذر برگزار شد برابر فجر سپاسی تجربه کرده و بعد از آن 7 تساوی و 6 شکست داشته و تراکتور هم آخرین بار در روز 24 آذر در ایستگاه دهم لیگ برتر در تبریز با دو گل مقابل نفت مسجد سلیمان به پیروزی رسیده و بعد از آن و در 12 بازی، رنگ برد را ندیده و 6 مساوی و 6 باخت در کارنامه این تیم ثبت شده است.

تراکتور با استخدام ارطغرول ساغلام به دنبال تغییر این شرایط بوده که در سه بازی گذشته، نتیجه مورد نظر آنها کسب نشده و آلومینیوم اراک هم به احتمال زیاد امروز جانشین رسول خطیبی را انتخاب خواهد کرد و باید دید تقابل عصر پنجشنبه این دو تیم، برنده خواهد داشت یا نه.

دیدگاهتان را بنویسید