اخبار تراکتور سازی تبریزحواشی تیم تراکتور

شخصیت قهرمانی پرسپولیس یعنی این؛ با کمترین صدرنشینی قهرمان می شویم

شخصیت قهرمانی پرسپولیس یعنی این؛ با کمترین صدرنشینی قهرمان می شویم

اخبار تراکتور سازی تبریز – مهدی عبدی در پایان فصل بازیکن پرسپولیس می‌شود و 2 فصل دیگر با این تیم قرارداد دارد. او منتظر تصمیم پرسپولیسی‌هاست. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

شخصیت قهرمانی پرسپولیس یعنی این؛ با کمترین صدرنشینی قهرمان می شویم

به گزارش همشهری آنلاین مشید شاه‌محمدی مهاجم اسبق پرسپولیس در خصوص پیروزی خارج از خانه پرسپولیس مقابل تیم شمس‌آذر قزوین گفت: پیروزی در بازی خارج از خانه برای پرسپولیس بسیار مهم و باارزش بود که بازیکنان با تمرکز بالا جدا از بیست دقیقه‌ای که تمرکزشان را از دست دادند و گل مساوی را خوردند در بقیه دقایق عالی بازی کردند و تیم شمس‌آذر را در یکی از حساس‌ترین بازی‌های لیگ شکست دادند تا جشن قهرمانی به هفته آخر کشیده شود و یکی از شیرین‌ترین نتایج پرسپولیس رقم بخورد.

مهاجم اسبق پرسپولیس در ادامه افزود: حتماً پرسپولیس در بازی آخر با حمایت هواداران خودش در ورزشگاه آزادی پیروز می‌شود و اوسمار و بازیکنان پرسپولیس آنقدر حرفه‌ای هستند که مانند استقلال و سرمربی‌اش اشتباه نکنند و در هر بازی بدون حاشیه و بدون توجه به نتایج و بازی رقیب فقط همه حواس‌شان به بازی تیم خودشان باشد به همین دلیل با تمام تمرکز حتماً پیروزی تیمشان را با حمایت هوادارانشان در ورزشگاه آزادی رقم زده و جشن پیروزی می‌گیرند.

شاه محمدی در رابطه با کیفیت بازی مقابل تیم شمس‌آذر تأکید کرد: بازگشت گولسیانی خیلی به پرسپولیس و خط دفاعی کمک کرد به گونه‌ای که تمام سرها را بالاتر از سرزن‌های تیم میزبان زد و جدا از بیست دقیقه‌ای که پرسپولیس بعد از گل زدن دچار افت شد در بقیه زمان، جریان بازی را در اختیار داشت و خیلی خوب بازی را اداره کرد و موفق شد تیم قزوینی را شکست دهد.

بازیکن اسبق پرسپولیس در رابطه با بازی مقابل مس رفسنجان نیز خاطرنشان کرد: تیم نویدکیا تیم بدی نیست و به هر حال تیمی است که در جام حذفی موفق به حذف تراکتور و استقلال شد و نشان داد که تیم تاکتیکی و خوبی محسوب می‌شود که فوتبال را هجومی بازی می‌کند اما جدا از این مسأله من معتقدم که پرسپولیس با نقشه اوسمار و راهکاری که این مربی باهوش و کاربلد به بازیکنانش نشان خواهد داد با ارائه یک بازی منطقی با حمایت یک ورزشگاه پر از تماشاگر حتماً تیم مس رفسنجان را با سه گل اختلاف شکست داده و قهرمان خواهد شد و این قهرمانی را تقدیم هوادارانش خواهد کرد که در هر شرایطی پشت تیمشان ایستادند و آن را حمایت کردند. نکته مهم صدرنشینی و قهرمانی پرسپولیس هم به این باز می‌گردد که با کمترین صدرنشینی در طول فصل به عنوان قهرمانی رسید که نشان می‌دهد بازیکنان و اوسمار از چه شخصیت بالایی برای قهرمانی برخوردارند.

پیشکسوت پرسپولیس از نقش سیدجلال حرف زده و تأکید می‌کند:

سیدجلال در طول بازی با تیم قزوینی بارها از روی نیمکت تیمش بلند شد و بازیکنان را راهنمایی کرد که فکر می‌کنم این نکته را باید در پرسپولیس به فال نیک گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید