اخبار تراکتور سازی تبریزحواشی تیم تراکتور

درد دل جدی شجاع خلیل‌زاده: اشتباه از ما بود؛ برایمان تجربه شد

درد دل جدی شجاع خلیل‌زاده: اشتباه از ما بود؛ برایمان تجربه شد

اخبار تراکتور سازی تبریز – کاپیتان تراکتور می‌گوید اشتباه از بازیکنان این تیم بوده؛ نه از هواداران یا مالک باشگاه. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

درد دل جدی شجاع خلیل‌زاده: اشتباه از ما بود؛ برایمان تجربه شد

شجاع خلیل‌زاده پس از پیروزی ۳ بر یک تراکتور مقابل ملوان بندرانزلی گفت: خدا را شکر که توانستیم یک بازی خیلی خوب انجام بدهیم و سه امتیاز بازی را بگیریم. جای هواداران‌مان خیلی خالی بود که حمایت‌مان کنند؛ اگر بودند می‌توانستیم با نتیجه بهتری بازی را تمام کنیم.

صحبت‌های کاپیتان تراکتور را به نقل از ایسنا می‌خوانید:

  • این فصل که نشد هواداران را آن‌طور که می‌خواهند خوشحال کنیم، انشالله فصل آینده بتوانیم نتایج بهتری بگیریم و هواداران را شاد کنیم.
  • هواداران از اول فصل از ما حمایت کردند. بازیکنان تیم همه جوان هستند و در فضای مجازی حضور دارند. یک‌سری پیج‌ها تیم را اذیت می‌کنند و بین هواداران و بازیکنان تفرقه می‌اندازند. هواداران بدانند که بازیکنان با جان و دل بازی می‌کنند. کم‌کاری‌هایی بود اما نمی‌شود همه را تقصیر بازیکن انداخت. اتفاقاتی افتاد که دو طرفه بود. من به عنوان کاپیتان تیم از هواداران عزیز خواهش می‌کنم پشت تیم‌شان باشند. اصلا این فصل اشتباه از بازیکنان تیم بود و من به‌شخصه از هواداران تیم عذرخواهی می‌کنم. پشت مالک باشگاه باشند، چون از جیب هزینه می‌کند.
  • همان‌طور که گفتم اشتباه از ما بود، نه از هواداران و مالک باشگاه. من به عنوان بازیکن می‌گویم اولین مقصر خود من هستم. امیدوارم سال آینده بازیکنان تلاش کنند تا چیزی را که هواداران لایق آن هستند، به آنها بدهیم. امیدوارم همه پشت تیم‌شان باشند. همه می‌آییم و می‌رویم. امثال ما خیلی آمده‌اند و رفته‌اند ولی تراکتور همیشه بوده است. همه ایران مثال هواداران تراکتور را می‌زنند. من امیدوارم همه پشت تیم باشند و گول یک عده که نمی‌توان به آن‌ها گفت هوادار را نخورند. ما اینجا هستیم و برای پرچم تراکتور تلاش می‌کنیم و از جان‌مان مایه می‌گذاریم تا تیم نتیجه بگیرد.
  • امسال هر اتفاقی افتاد، مقصر آن شخص بازیکن است. همه پشت هم باشیم و یک تیم خوب برای فصل آینده بسازیم. مالک باشگاه را حمایت کنید. دوستانه می‌گویم اگر آقای زنوزی خدایی‌نکرده تیم را رها کند، تراکتور آسیب می‌بیند. من در تراکتوری که دست سپاه بود، حضور داشتم. یک روز هواداران گفتند ما این تیم را نمی‌خواهیم. از ته قلبم می‌گویم تا وقتی آقای زنوزی هستند، استفاده کنید. هیچکس نمی‌آید از جیبش هزینه کند. من دلم برای ایشان می‌سوزد که یک نفر از جیب هزینه کند و فحاشی بشنود. من این‌جا می‌بینم که هواداران واقعی تراکتور با جان و دل می‌آیند. من از اول فصل ۱۰ آمبولانس دیده‌ام؛ مقصرش ما هستیم نه مالک باشگاه و هواداران. اول بازیکنان مقصر هستند که باید صدشان را برای نتیجه گرفتن تراکتور بگذارند.
  • {آیا زنوزی تصمیم گرفته برای فصل بعد بماند؟} من با آقای زنوزی یک بار صحبت کرده‌ام. از ایشان خواهش می‌کنم در تراکتور بماند و ادامه بدهد و تیم را خوب ببندد. من به عنوان کاپیتان تیم از ایشان خواهش می‌کنم. نمی‌دانم آینده تراکتور چه می‌شود و ایشان می‌مانند یا نه.‌ تا حالا صحبتی در این باره نکرده‌ایم. امیدوارم همه کنار هم باشیم و دست به دست هم بدهیم و برای آذربایجان و تراکتور تلاش کنیم و یک تیم خوب ببنیدیم. امسال از اول فصل مشکلاتی بود؛ همه بازیکنان جدید بودند و تا کنار هم جمع شوند، زمان برد. ما امسال اول فصل را از دست دادیم و امیدوارم سال آینده یک تیم بهتر برای قهرمانی ببندیم.
  • بازیکن و هوادار باید یک‌دل باشند و برای یک هدف بجنگیم. لیورپول، منچستر و خیلی‌ تیم‌ها ده سال قهرمان نشدند اما حمایت کردند. یک عده خیلی کم دنبال سوءاستفاده نباشند. من می‌گویم از بازیکن و مالک حمایت کنیم و همه کنار هم متحد باشیم‌. من دلم برای هواداران می‌سوزد. اولین کسی که از باخت ناراحت می‌شود، خود بازیکن است. من وقتی هوادار را می‌بینم که با آن شرایط که شاید پول بلیت هم نداشته باشد، می‌آید، دلم می‌سوزد. بازیکن این مسائل را می‌فهمد. شاید بعضی از بازیکنان ندانند در چه تیمی بازی می‌کنند و زمان ببرد تا متوجه شوند. من می‌فهمم در چه تیم بزرگی بازی می‌کنم اما برای بقیه بازیکنان زمان می‌برد تا متوجه شوند؛ الان فهمیده‌اند. دیدید که امروز ۱-۰ عقب افتادیم اما طوری بازی کردیم که اگر از اول فصل این‌طور بودیم، الان برای قهرمانی می‌جنگیدیم. ما اول فصل را به خاطر اشتباهات از دست دادیم. بازی‌های رو در رو با تیم‌های بزرگ را باختیم. این هم برای همه بازیکنانی که این‌جا بودند، تجربه شد.
  • باید یک تشکر از حمید مطهری عزیز کنم. حمید خان یک تعویض خیلی خوب انجام داد و باید تشکر کنیم که در شرایطی که تیم عقب است، به یک جوان بازی داد. یک تبریک هم به امیر ابراهیم‌زاده می‌گویم. او آینده درخشانی دارد و امیدوارم قدر خودش را بداند و به مسیرش ادامه بدهد تا تراکتور یک بازیکن خوب تحویل فوتبال ایران بدهد.
  • من یکی از بهترین فصل‌های فوتبالی‌ام را داشتم و این را مدیون تراکتورم. من مدیون مالک تیم هستم که من را اینجا آورد و پس از آن هم ممنون هواداران تراکتور هستم که از اول فصل تا الان پشت من بودند. من کاری به برخی افراد ندارم اما حس می‌کنم که هواداران تراکتور برای تیم‌شان جان می‌دهند. امیدوارم ما بازیکنان هم بفهمیم کجا و برای چه هوادارانی بازی می‌کنیم. امیدوارم جواب محبت‌هایشان را بدهیم.

دیدگاهتان را بنویسید