اخبار تراکتور سازی تبریز

مورد ویژه بازیکن مدنظر تراکتور

اخبار تراکتور سازی تبریز -باشگاه تراکتور به دنبال جذب یک مهاجم سنگالی برای تقویت خط حمله این تیم است. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

مدیران تراکتور در استانبول مشغول مذاکره با مامه بیرام دیوف هستند. بازیکن 34 ساله‌ای که سابقه بازی برای منچستریونایتد هم دارد و آخرین تیم او، حاتای اسپور ترکیه است.

پیگیری‌های خبرنگار فوتبالی نشان می‌دهد این مهاجم سنگالی چند هفته قبل در تست پزشکی یکی از باشگاه‌های ترکیه رد شده اما گویا باشگاه تراکتور از این موضوع اطلاع نداشته و قصد دارد یکی از سهمیه‌های آزاد خود را به این بازیکن اختصاص دهد.

اگر این موضوع صحت داشته باشد این احتمال وجود دارد که ماجرای کوین کنستانت برای تیم پرتماشاگر تبریزی تکرار شود. اتفاقی که قطعا باب میل زنوزی و همکارانش نخواهد بود.

کنستانت در نیم فصل دوم لیگ هجدهم در حالی به تراکتور پیوست که به به خاطر سابقه حضور او در میلان، تراکتوری‌ها امید زیادی به این بازیکن داشتند اما این بازیکن که مشکل قلبی داشت، حتی یک ثانیه هم برای تیم جدیدش بازی کرد منتهی او توانست تراکتور را در دادگاه عالی ورزش محکوم کند و نزدیک به 800 هزار دلار از زنوزی پول بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید