اخبار تراکتور سازی تبریزحواشی تیم تراکتور

مهدی عبدی در مخمصه؛ تراکتور و پرسپولیس او را نمی‌خواهند!

مهدی عبدی در مخمصه؛ تراکتور و پرسپولیس او را نمی‌خواهند!

اخبار تراکتور سازی تبریز – مهدی عبدی شرایط پرابهامی برای فصل بعد دارد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

مهدی عبدی در مخمصه؛ تراکتور و پرسپولیس او را نمی‌خواهند!

مهدی عبدی مهاجم ۲۴ ساله قائمشهری ابتدای فصل با نظر یحیی گل‌محمدی از پرسپولیس جدا شده و به عنوان بازیکن قرضی راهی تراکتور شد. بازیکنی که توانست برای تی‌تی‌ها شش گل به ثمر برساند ولی باتوجه به مصدومیت نتوانست چند بازی آخر فصل را همراه تیمش باشد.

همین مصدومیت که ناشی از یک مصدومیت کهنه و قدیمی است، باعث شده تا فصل برای عبدی به پایان برسد. بازیکنی که با پایان فصل، قرارداد قرضی‌اش با تراکتور به پایان می‌رسد و بازیکن تحت قرارداد پرسپولیس خواهد بود و تیم تهرانی باید درباره آینده وی تصمیم‌گیری کند.

با اینکه عبدی اعلام کرده علاقه‌مند است به پرسپولیس بازگردد ولی آنطور که به نظر می‌رسد پرسپولیس خواهان همکاری دوباره با عبدی نیست و این تیم در نظر دارد مهاجم دیگری را خریداری کند.

از سمت دیگر تراکتور هم رغبت چندانی برای ادامه همکاری با بهترین گلزن این فصل خود نشان نداده و نامه‌ای مبنی بر دائمی کردن قرارداد عبدی به پرسپولیس نزده تا شرایط این مهاجم در بلاتکلیفی باشد و باید دید در نهایت کار مهدی عبدی به کجا خواهد کشید و این مهاجم در کدام تیم به فوتبال خود ادامه خواهد داد. پرسپولیس، تراکتور یا تیمی دیگر؟

دیدگاهتان را بنویسید