حواشی تیم تراکتور

مهدی کیانی علیه سوالات عجیب و یک‌جانبه

اخبار تراکتور سازی تبریز – کاپیتان تیم تراکتور برخوردی بسیار حرفه‌ای در گفت‌وگوی پس از بازی با فجرسپاسی داشت.برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

مهدی کیانی علیه سوالات عجیب و یک‌جانبه

 

اخبار تراکتور سازی تبریز –  شب گذشته مهدی کیانی تنها بازیکنی از تراکتور بود که در میکسدزون ورزشگاه یادگارامام در مقابل دوربین و میکروفن خبرنگاران ایستاد تا درباره پیروزی برابر فجر، آینده تراکتور و البته بازی پرحاشیه مقابل پرسپولیس اظهارنظر کند.

گفت‌وگوی او در میکسدزون در حالی انجام شد که خبرنگاران تبریزی با برخی سوالات عجیب و یک‌طرفه، قصد داشتند که اظهارات مهدی کیانی را تحت تاثیر قرار بدهند اما کاپیتان تراکتور با حرفه‌ای‌گری خاصی به سوالات پاسخ داد.

او در این مصاحبه تلاش کرد تا بگوید حتی اگر بر اساس ادعای هواداران تراکتور اتفاقات گذشته روی این ماجرا اثر گذاشته‌اند، حالا زمانی است که باید این موضوع به پایان برسند.

نکته جالب اینکه کیانی همچنین تایید نکرد که نفوذی‌های پرسپولیس سنگ‌ها را پرتاب کردند که این نیز جمله‌ای مهم در مصاحبه او بود.

کیانی همچنین هواداران پرشور را بار دیگر به آرامش دعوت کرد و گفت که «بازیکنان پرسپولیس دوستان ما هستند».

مهدی کیانی که در روزی بازی تلاش فعالانه برای ختم ماجرا داشت و در خروج یحیی گل‌محمدی از جایگاه ویژه نیز نقش آفرینی کرد، این بار در میکسدزون نشان داد که یک کاپیتان و رهبر ویژه در فوتبال ایران است.

دیدگاهتان را بنویسید