اخبار تراکتور سازی تبریز

تکلیف تیم دوم جدول بعد از پایان لیگ برتر مشخص نمی‌شود

اخبار تراکتور سازی – با اعلام عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، احتمالا رای بازی جنجالی تراکتور – پرسپولیس، قبل از پایان لیگ روی خروجی سایت فدراسیون فوتبال قرار خواهد گرفت. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

تکلیف تیم دوم جدول بعد از پایان لیگ برتر مشخص نمی‌شود

اخبار تراکتور سازی، دو روز قبل بود که ابوالفضل حسن‌زاده رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره زمان اعلام رای کمیته انضباطی درباره بازی نیمه‌تمام تراکتور و پرسپولیس گفت:” تا زمانی که به اقناع وجدانی نرسیم، نمی‌توانیم رای صادر کنیم و شاید صدور رای پس از هفته پایانی لیگ انجام شود.

با صحبتهای حسن‌زاده، این احتمال وجود داشت که تکلیف نایب قهرمان لیگ، در پایان لیگ مشخص شود منتهی تعویق زمان برگزاری هفته پایانی لیگ برتر، باعث شده که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بتواند قبل از پایان لیگ تکلیف آن بازی جنجالی را مشخص کند.

رضا جاودانی عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، در پایان جلسه امروز این کمیته، به خبرنگاران خبر داد که با توجه به تعویق هفته پایانی لیگ احتمال دارد این رای قبل از اتمام مسابقات صادر شود.

قرار است هفته آینده کمیته انضباطی، صحبتهای مدیران دو تیم تراکتور و پرسپولیس و همچنین نماینده حقوقی هر کدام از دو باشگاه را هم بشنود و بعد از آن، درباره بازی جنجالی ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز تصمیم‌گیری کند.

در حال حاضر، سپاهان با یک بازی بیشتر از پرسپولیس، با 55 امتیاز و بالاتر از رقیب 54 امتیازی در رده دوم جدول دارد.

دیدگاهتان را بنویسید