اخبار تراکتور سازی تبریز

بازگشت نساجی به استادیوم خاطره انگیز

اخبار تراکتور سازی تبریز -استادیوم شهید وطنی قائمشهر بعد از یک فصل و دو هفته میزبان تیم نساجی در بازی های لیگ برتر خواهد بود. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

 دو فصل پیش و بعد از اتمام بازی های لیگ برتر سازمان لیگ اعلام کرد از این پس امکان برگزاری بازی های لیگ برتر در زمین چمن مصنوعی وجود ندارد و به همین خاطر تیم های نساجی و مس رفسنجان فصل گذشته مجبور به برگزاری بازی های خانگی خود در دیگر استادیوم ها شدند. البته مس در هفته های پایانی با توجه به پایان بازسازی استادیوم شهدای مس در شهر رفسنجان به خانه برگشت اما نساجی در 6 استادیوم دیدارهای خانگی خود را برگزار کرد.

پیش بینی می شد با شروع فصل جدید تیم نساجی به استادیوم شهید وطنی برگردد اما کاشت دیرهنگام چمن و هم چنین آماده نبودن برخی از بخش های استادیوم در نهایت موجب شد تا نساجی دیدار خانگی با مس رفسنجان را در استادیوم نقش جهان برگزار کند و جالب اینکه در هفته دوم هم در همین استادیوم به مصاف تیم سپاهان رفت. حال نساجی بعد از یک فصل و دو هفته به استادیوم شهید وطنی باز می گردد و قرار است در حضور تماشاگران میزبان تیم ملوان باشد.

آخرین بار دو تیم در استادیوم شهید وطنی در چارچوب بازی های جام حذفی به مصاف هم رفتند که تیم ملوان یک بر صفر با گل زکریا مرادی برنده شد.

دیدار نساجی – مس از هفته سوم لیگ برتر پنج شنبه هفته جاری در استادیوم شهید وطنی برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید