اخبار تراکتور سازی تبریز

هافبک تراکتور در جمع ملوانان

اخبار تراکتور سازی تبریز -باشگاه ملوان انزلی از عقد قرارداد دو ساله با هافبک تراکتور خبر داد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

ملوان انزلی که پس از قهرمانی در لیگ یک مدت زیادی تکلیف نامشخصی داشت و در یک هفته اخیر وارد بازار نقل و انتقالات شده بود، پس از جذب ایمان صادقی و محمود مطلق‌زاده از تیم‌های فجر سپاسی و صنعت نفت به‌عنوان خریدهای لیگ برتری و مهدی خلج، امروز هم یک بازیکن دیگر جذب کرد.

اکبر ایمانی که طی سه سال اخیر در تراکتور تبریز عضویت داشت و یکی از مهره‌های ثابت این تیم در این مدت بود، به‌خاطر سپری کردن دوران خدمت سربازی از جمع سرخ‌پوشان تبریزی جدا شد و به ملوان انزلی پیوست.

این هافبک ۳۰ ساله که سابقه حضور در سپاهان، ذوب‌آهن، فولاد خوزستان، پدیده و صنعت نفت آبادان را هم دارد، طی سه فصل و نیم اخیر ۸۲ بازی در لیگ برتر برای تراکتور تبریز انجام داد و ۶ بازی هم در لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفت که طی این مدت توانست دو گل در دو سال اول حضورش به ثمر رساند.

ایمانی که از مدت‌ها قبل بحث جدایی‌اش از تراکتور و حضورش در ملوان انزلی مطرح شده بود، پس از انجام کارهای انتقالش به این باشگاه، قراردادی دو ساله امضاء کرد و به جمع شاگردان مازیار زارع اضافه شد.

دیدگاهتان را بنویسید