اخبار تراکتور سازی تبریز

خرید جدید تراکتور یک هافبک پرتغالی

اخبار تراکتور سازی تبریز -ریکاردو آلوز هافبک پرتغالی فصل گذشته تیم غیرت قزاقستان، با عقد قرارداد دو ساله به تراکتور پیوست. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

ریکاردو آلوز هافبک ۲۹ ساله پرتغالی که توانایی بازی به عنوان هافبک وسط و هافبک تهاجمی را دارد، ساعاتی پیش با حضور در دفتر استانبول باشگاه تراکتور و پس از پشت سر گذاشتن تست‌های پزشکی، قراردادش با باشگاه تراکتور را امضا کرد.
آلوز سابقه بازی در تیم‌های بلننسش اس‌ای‌دی در پرتغال، پورتیموننزه در پرتغال، راپید بخارست در رومانی، المپیا لیوبلیانا در اسلوونی، اورنبرگ در روسیه، اف‌سی کریلیا سووتوف سامارا در روسیه و غیرت در قزاقستان را دارد و دوران نوجوانی و جوانی را در تیم‌های پایه باشگاه پورتو گذرانده است.

نکته قابل توجه در مورد آلوز اینکه مدیران باشگاه تراکتور پس از مذاکره با مدیران غیرت سرانجام توانستند رضایت این بازیکن را بگیرند و این هافبک پرتغالی که قرار است بازیساز قرمزپوشان تبریزی در فصل بیست و دوم باشد را به ایران بیاورند.
ریکاردو آلوز که فصل گذشته باپیراهن غیرت موفق به  ثبت ۱۵ پاس گل و سه گل در ۳۶ بازی شد، حالا به عنوان دومین خرید خارجی تراکتور معرفی شده و باید دید چه عملکردی با پیراهن این تیم در مسابقات ارائه خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید