اخبار تراکتور سازی تبریز

این شوت از یک گل زیباتر بود، نبود؟

اخبار تراکتور سازی تبریز -هافبک فولاد شب گذشته فاصله‌ای با به ثمر رساندن زیباترین گل سال نداشت ولی تیر دروازه مانع از این کار شد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

حمید بوحمدان را با شوت‌های از راه دور زیبایش می‌شناسیم؛ شوت‌هایی که شب گذشته یکی از همان‌ها می‌رفت تا وارد دروازه تراکتور شده و زیباترین گل هفته را رقم بزند؛ هافبک فولاد اما بدشانس بود که شوت زیبایش به تیر افقی دروازه برخورد کرد و گل نشد.

در آخرین روزهای سال گذشته، تیم های فولاد و تراکتور در تبریز به مصاف هم رفتند. حمید بوحمدان در آن دیدار مقابل تیم سابق خود (تراکتور) خوش درخشید و با شلیکی دیدنی از روی ضربه ایستگاهی، دروازه تراکتور را از فاصله‌ای دور باز کرد. او چند ماه بعد و در بازی هفته سوم لیگ بیست و دوم شانس تکرار چنین سوپرگلی را مقابل سرخ‌پوشان تبریز داشت ولی اخباری این بار خوش شانس بود!

40 دقیقه از نیمه اول دیدار فولاد و تراکتور گذشته بود و شاگردان نکو با نتیجه دو بر صفر از حریف پیش بودند؛ بوحمدان کمی جلوتر از خط میانی زمین توپ را در اختیار گرفت و حین حرکت شوتی سهمگین به سمت دروازه اخباری شلیک کرد. پرواز بلند دروازه‌بان تراکتور برای مهار این شوت کافی نبود و در حالی که حمید آماده برپایی شادی گل بود، توپ به تیر دروازه برخورد کرد تا یکی از زیباترین گل‌های این فصل به سرانجام نرسد.

البته تراکتوری‌ها خود طعم شیرین سوپر گل‌های بوحمدان را چشیده‌اند. این بازیکن که پیش از بازگشت به فولاد در تراکتور بازی می‌کرد، زمستان دو سال پیش (بهمن 1399) با شلیکی از راه دور دروازه سایپا را با پیراهن تراکتور باز کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید