اخبار تراکتور سازی تبریز

تراکتور و قربان بردیف؛ امید بر‌می‌گردد

اخبار تراکتور سازی تبریز -تراکتور و قربان بردیف در سه هفته ابتدایی تنها یک امتیاز گرفته‌اند و این شاید کمی ناامیدکننده به نظر برسد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

سبک بازی تراکتور با این مربی خارجی جای تحسین دارد و پیش‌بینی می‌شود که در آینده امتیازات حساسی را برای این تیم به ارمغان بیاورد. تراکتور شب گذشته، در استادیوم اختصاصی فولاد، نمایش خوبی برابر تیم جواد نکونام داشت، هرچند که در پایان 3-2 بازنده این بازی شد. اینکه تراکتور بازی دو بر صفر باخته را برابر فولاد 2-2 مساوی می‌کند و به بازی برمی‌گردد، نشان می‌دهد که از نظر ذهنی تیم توانمندی است. این تیم حتی در ادامه برای زدن گل سوم تلاش می‌کرد و دو موقعیت خوب گلزنی هم مهیا کرد اما ضربات آخر بازیکنان این تیم خوب نبودند و در نهایت، اشکان دژاگه بود که در ثانیه‌های پایانی بازی، گل سوم را برای فولاد به ثمر رساند و تیم فولاد به جای تراکتور برنده این بازی زیبا شد.

تماشاگران تیم تراکتور کمی باید صبور باشند. بازی‌های رو به جلوی تراکتور بالاخره در هفته‌های آتی جواب خواهد داد. به هر صورت قربان بردیف به عنوان یک مربی خارجی در این تیم مشغول به کار شده و نیاز به زمان دارد تا تیم را بهتر بشناسد و تفکرات خود را به شاگردانش القا کند. تراکتور با این بازی‌های تهاجمی در آینده از نظر امتیاز‌گیری تبدیل به تیم بهتری خواهد شد. هر چند تا به این جای کار از 9 امتیاز ممکن، 8 امتیاز را از دست داده و شروع قربان بردیف در تراکتور ناامیدکننده بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید