اخبار تراکتور سازی تبریز

حرکت جنجالی هافبک سابق پرسپولیس در فولاد آره‌نا

اخبار تراکتور سازی تبریز -دیدار حساس تیم های فولاد و تراکتور با جو عجیبی در ورزشگاه فولاد آره‌نا به پایان رسید. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

درحالی که فولاد با ضربه سر اشکان دژاگه از حریف پیش افتاده بود تراکتور با توجه به اوقات اضافی (۷ دقیقه) قصد داشت گل سوم و تساوی را وارد دروازه حریف کند و به گل اشکان دژاگه که در دقیقه ۳+۹۰ به ثمر رسیده بود پاسخ بدهد.
اما در شرایطی که تراکتوری‌ها قصد شروع بازی را داشتند دو تماشاگر فولاد، جیمی جامپ به داخل زمین پریده و با سرعت زیاد در میان بازیکنان قیقاج می‌رفتند. سرعت آنها زیاد بود و با سرپنجگی خاصی می دویدند تا دست نیرو انتظامی هم به آنها نرسد. در نهایت رضا اسدی، هافبک تراکتور که از اتلاف وقت عصبانی به نظر می رسید یکی از این دو جیمی جامپ را در میانه زمین متوقف کرد تا این قضیه با واکنش هواداران فولاد همراه بشود.
نکته جالب اینکه با شروع بازی و ادامه حملات تراکتور آنها در لحظات پایانی روی خطای نجاریان صاحب یک ضربه کاشته شدند که این توپ می توانست سرنوشت بازی را عوض کند اما ارسال از جناح چپ با دفع دفاع فولاد همراه بود تا ضربه پایانی مسابقه توسط بازیکن تراکتور راهی کنار زمین شود و داور سوت پایان بازی را بزند.
این لحظه ای بود که رضا اسدی و دیگر بازیکنان تراکتور دور داور حلقه زده و از او بابت اینکه چرا اجازه نداده بازی ادامه پیدا کند گله داشتند. به عقیده آن ها توپ آخر کرنر شد و داور می‌توانست فرصت یک کرنر را هم به تراکتور بدهد.
جالب اینکه قبل از گل اشکان دژاگه، اسدی روی یک ضربه کرنر موقعیت بسیار خطرناکی روی دروازه فولاد ایجاد کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید