اخبار تراکتور سازی تبریز

عباس‌زاده و سه امتیازی که از تراکتور گرفت!

اخبار تراکتور سازی تبریز -محمد عباس‌زاده مهاجم تراکتور می‌توانست امروز جای برنده و بازنده دیدار زیبای اهواز را تغییر بدهد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

در حالی که تراکتور ها بعد از یک نیمه پر انتقاد مقابل فولاد با دو گل به رختکن رفته بودند در نیمه دوم با تغییر تاکتیک و باز شدن مهره های تهاجمی نمایش خوبی مقابل فولاد ارائه دادند و موفق به جبران دو گل خورده توسط هادی محمدی و محمد آقاجانپور شدند‌.

تراکتور با این دو گل بازی را با روحیه بالاتری دنبال می‌کرد و همچنان سعی داشت به اندوخته خود در این مسابقه اضافه کند و اولین پیروزی فصل را به دست بیاورد؛ آنها روی یک انتقال سریع به خط حمله بعد از گل دوم محمد عباس‌زاده را در موقعیت تک به تک با کریستوفر کنت دروازه‌بان فولاد قرار دادند اما این مهاجم مازندرانی‌ الاصل از این موقعیت فوق‌العاده استفاده نکرد و برخلاف همیشه که توپ های این چنینی را هرگز از دست نمی‌دهد، بعد از چند متر پیش‌روی با توپ از پشت محوطه جریمه با یک بغل پا توپ را از دروازه‌بان حریف گذراند که ضربه اش با بدشانسی از کنار تیر افقی به اوت رفت.

این لحظه ای سرنوشت‌ساز در پرگل ترین بازی این هفته بود که اگر با توفیق عباس‌زاده همراه می‌شد ممکن بود جای برنده و بازنده در این بازی عوض بشود. فولادی ها بعد از این صحنه با انجام چند تعویض نبض بازی را در دست گرفتند و در نهایت با گل اشکان دژاگه ۳-۲ بازی را با پیروزی به پایان رساندند.

دیدگاهتان را بنویسید