اخبار تراکتور سازی تبریز

آقای پاس تراکتور رکورد می زند؟

اخبار تراکتور سازی تبریز -هافبک پرتغالی تراکتور، سومین پاس گل خود را در این فصل مقابل فولاد داد تا همچنان صدرنشین جدول پاسورها باشد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

در روزهایی که تراکتور بردیف هنوز آن تیمی که باید نشده، یک خارجی در جمع سرخ‌پوشان نمایشی تحسین‌برانگیز داشته است. ریکاردو آلوز هافبک پرتغالی تراکتور که به عنوان یکی از سه خرید خارجی تابستان راهی تبریز شد، شب گذشته، در سومین بازی متوالی پاس گل داد و بهترین بازیکن تیمش در زمین بود.

بردیف در حالی آلوز را به تراکتور آورد که پیش از این سابقه کار کردن با این بازیکن را در غیرت قزاقستان داشت. این شناخت متقابل باعث شد تا هافبک پرتغالی خیلی زود در ترکیب تیم جدید جا افتاده و وظایفی را به عهده بگیرد که در انجام آن‌ها مهارت دارد.

در لیگ بیست و دوم، اگر تراکتور صاحب ضربه ایستگاهی شود، یک نفر گزینه اصلی زدن ضربه خواهد بود. او کسی نیست جز ریکاردو آلوز، هافبکی که با پاس های دقیق خود تا کنون هر سه گل تیمش را ساخته است. تک گل تراکتور در بازی اول مقابل گل گهر روی ارسال ایستگاهی او و ضربه سر عباس‌زاده به ثمر رسید. او هفته گذشته نیز با یک ارسال نرم از سمت راست، زمینه‌ساز گل تساوی تراکتور در دقیقه 7+90 بود.

آلوز، در بازی شب گذشته مقابل فولاد هم رهبر خط میانی تیمش بود. او ضمن قرار گرفتن در متن اکثر حرکات ترکیبی فاز تهاجمی تراکتور، مثل دو بازی قبل بارها مهاجمان تیمش را در موقعیت گلزنی قرار داد. یکی از این موقعیت‌ها به گل تبدیل شد تا سومین پاس گل آلوز در هفته سوم ثبت شده و این بازیکن به صدرنشینی خود در جدول پاسورها ادامه دهد. او که تا این لحظه به ازای هر بازی یک پاس گل داده، با ادامه همین روند می تواند رکوردی تاریخی به نام خود در لیگ برتر ایران خلق کند.

دیدگاهتان را بنویسید