اخبار تراکتور سازی تبریز

عنایتی در تمرین تیم‌های لیگ امارات

اخبار تراکتور سازی تبریز -رضا عنایتی می‌گوید برای افزایش دانش سرمربیگری به امارات رفته است. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

 رضا عنایتی برای حضور در سطح اول فوتبال ایران به عنوان سرمربی ترجیح داد سکان‌دار تیمی باشد که خودش آن را ساخته و موجب صعودش شده است.  آقای گل سابق فوتبال ایران با هوادار لیگ برتری شد و موفق به حفظ سهمیه این تیم تهرانی در لیگ شد. در شرایطی که انتظار می‌رفت با توجه به نتایج قابل قبولش این سرمربی جوان را بار دیگر در لیگ برتر ببینیم، او سرمربی هیچ یک از تیم‌های لیگ برتر در فصل بیست و دوم نشد.

عنایتی که پیشنهاد دستیاری در استقلال را رد کرد و تنها به سرمربی‌گری فکر می‌کرد نسبت به شایعه کار در فوتبال پایه باشگاه‌های امارات واکنش نشان داد و ضمن تکذیب این اتفاق بیان کرد فقط به سرمربیگری در لیگ برتر فکر می‌کند.

او در مورد حضورش در امارات گفت: من به امارات آمدم تا با چند مربی هماهنگ کنم و آموزش ببینم. اصلا بحث حضور در تیم الامارات نیست. نمی‌دانم چه شایعه‌ای شده اما می‌خواهم سر تمرین چند تیم بروم و از این فرصت برای افزایش دانشم استفاده کنم.

عنایتی در مورد شایعه حضور در تیم امید الامارات گفت: من پیشنهاد سرمربیگری در لیگ برتر را قبول نکردم حالا چرا باید به امیدهای الامارات بروم؟ اینجا کمی کار داشتم و علاوه بر آن می‌خواهم در حرفه مربیگری پیشرفت کنم.

او در پایان راجع به اهدافش در حرفه مربیگری بیان کرد: من می‌خواهم در لیگ برتر سرمربیگری کنم و هیچ قصدی بابت قبول پیشنهاداتی از این دست یعنی دستیاری یا هدایت باشگاه‌های امید و پایه ندارم.

دیدگاهتان را بنویسید