اخبار تراکتور سازی تبریز

اعلام حضور واسعی با گل 30 متری

اخبار تراکتور سازی تبریز -هافبک 27 ساله تراکتور زننده تک گل تیمش در اولین بازی دوستانه پیش فصل در ترکیه بود. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

 سعید واسعی در سومین فصل حضور خود در تراکتور به دنبال بازگشت به روزهای خوب خود با پیراهن پیکان است. او بعد از جدایی جنجالی از جمع خودروسازان هنوز نتوانسته آن بازیکنی شود که قبلا بود. به نظر می‌رسد اما هافبک سرخ‌پوشان زیر نظر بردیف روزهای متفاوتی را پشت سر می‌گذارد.

او روز گذشته در جریان دیدار دوستانه مسیمیر قطر تک گل پیروزی‌بخش تراکتور را به ثمر رساند. سعید در شرایطی این گل را زد که پیش از آن سه گل سرخ‌پوشان توسط داور مردود اعلام شده بود.

واسعی در میانه‌های میدان توپ را در اختیار گرفت و بی درنگ بدون دورخیز با شوتی سنگین دروازه را هدف گرفت. دروازه‌بان مسیمیر با وجود پرشی که انجام داد، در مهار توپ ناکام بود تا تک گل سالم بازی به زیباترین شکل ممکن وارد دروازه  تیم قطری شود.

بعد از سپری کردن محرومیتی که به‌خاطر انتقال به تراکتور، شامل حال واسعی شد، او هیچ‌گاه حضور ثابتی در جمع سرخ‌پوشان نداشت و در مقاطع مختلف از جمله مصدومیت و اختلاف با سرمربی، شاهد دوری او از ترکیب بودیم. هافبک تراکتور اما این فصل از همان ابتدا در تمرینات حضور داشته و با گل زیبایی که زد، برای فصل بعد رسما اعلام حضور کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید