اخبار تراکتور سازی تبریز

سردار آزمون والیبالیست شد!

اخبار تراکتور سازی تبریز -مهاجم ایرانی بایر لورکوزن در جریان اردوی این تیم یک تفریح جذاب داشت و یکی از ورزش‌های مورد علاقه‌اش را انجام داد. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

 سردار آزمون که پس از سپری کردن یک نیم‌فصل در بایر لورکوزن در تمرینات پیش‌فصل این تیم پرتلاش ظاهر شده و در مسابقات دوستانه به میدان می‌رود، در این مدت با انگیزه خاصی در اردوی این تیم کار کرده است.

این مهاجم ایرانی که در مدت کوتاه حضورش در بایر لورکوزن یک گل در بوندس‌لیگا به ثمر رساند و یک پاس گل داد، در مسابقه دوستانه اخیرشان مقابل پاناتینایکوس یونان نیز دو موقعیت جدی خلق کرد که تبدیل به گل نشد و در یک نیمه حضورش در این دیدار تدارکاتی نشان داد از آمادگی بدنی بالایی برخوردار است.

سردار آزمون پس از سپری کردن روزهای خبرساز و حواشی پیرامون او تیم ملی، بدون توجه به این مسائل مشغول تمرین همراه با بایر لورکوزن است تا بتواند شروع پرقدرتی در بوندس‌لیگای آلمان داشته باشد و مثل دوران حضورش در زنیت سنت‌پترزبورگ، آمار گلزنی خوبی بر جای بگذارد.

ستاره ایرانی بایر لورکوزن که اکنون همراه تیمش در اردوی اتریش به سر می‌برد، روز گذشته از تعطیلی یک جلسه تمرینی استفاده کرد و همراه با تعدادی از هم‌تیمی‌های خود والیبال ساحلی بازی کرد؛ رشته‌ای که مثل فوتبال و اسب‌سواری به آن علاقه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید