اخبار تراکتور سازی تبریز

پروژه خرید مهاجم خارجی تراکتور متوقف شد؟

اخبار تراکتور سازی تبریز – باشگاه تراکتور در تلاش بود که پیش از شروع فصل جدید یک مهاجم خارجی جذب کند اما هنوز موفق به این کار نشده است. برای ادامه مطلب با اخبار تراکتور سازی تبریز همراه باشید.

شاگردان قربان بردیف در اولین تجربه حضور رسمی این مربی روی نیمکت، روز شنبه به مصاف گل گهر در سیرجان خواهند رفت. سرخ پوشان عملکرد قابل قبولی در نقل و انتقالات داشتند اما جذب یک مهاجم خارجی که جزو برنامه های آنها بود هنوز به سرانجام نرسیده است.

باشگاه تراکتور برخلاف فصل گذشته، برای لیگ بیست و دوم سه بازیکن خارجی جذب کرده و به دنبال جذب یک بازیکن دیگر است. این باشگاه آخرین سهمیه خارجی خود را برای جذب یک مهاجم کنار گذاشته بود و از چند هفته پیش مذاکره با گزینه های مورد نظر خود را شروع کرد.

در اردوی ترکیه چند مهاجم پیشنهاد شده به باشگاه تراکتور، در تمرینات حضور پیدا کردند اما مورد تایید بردیف نبودند. طبق روال این چند وقت اخیر، پروسه مذاکره و عقد قرارداد با مهاجم خارجی در دفتر استانبول باشگاه تراکتور انجام خواهد شد که البته هنوز به سرانجام نرسیده است. این باعث شد تا به نظر برسد که سرخ پوشان کار جذب مهاجم خارجی را متوقف کرده اند ولی طبق گفته منابع آگاه آنها همچنان تلاش می کنند تا آخرین خواسته نقل و انتقالاتی سرمربی خود را هر چه زودتر برآورده کنند.

به این ترتیب قربان بردیف باید بخش تهاجمی تیم خود را در هفته اول لیگ برتر با نفراتی که در اختیار دارد بچیند. محمد عباس زاده، بهترین گلزن تراکتور در دو فصل اخیر گزینه اول سرمربی روس-ترکمن سر‌خ‌پوشان برای خط حمله خواهد بود و باید دید که زوج خارجی او چه کسی خواهد بود و کی به تیم ملحق خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید